SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3840955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
To dorzucę nolve do listy zakupów bo o tym nie wiedziałem

Co do vlcd - u mnie najlepsze efekty byly na 6 dniach vlcd i 7 dniu ładowania. Potem myślałem, że 13 dni vlcd będą lepsze, ale się myliłem. Efekt taki sam ale prawdopodobnie rozregulowalem sobie greline a i leptyna byla na załosnym poziomie,a syntetyk t3 nic nie dawał. Strasznie dlugo mi zajęło ogarnięcia głodu. Ziomek ze starej silki leci podobnym schematem co Ty i docina ładnie (pręgi na dupie cały czas) a żadne treny, t3 nie lecą tylko test i estro trzyma w dolnych widełkach, a w weekend je jak leci i to w wieku 48 lat.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak pisze Sol kazdy jest inny. Ja zamknalem 10 tydzien vlcd. Od 4 tygodznia jade ladowania co tydzien (w tle t3 i test). Nie wiem jak to sie ma do naturalnego podejscia do vlcd, ale na poczatku robilem ladowania na 4-5k cal i tluszcze okolo 50-60 resztze ww, cos tam bialka. Po 2-3 tygodniahc ponioslo mjie na ladowaniu. Oczywiscie niez jadlem 3 ton fast foodow, w sklepie wybieralem produkty low fat, no ale na koniec dnia dowalilem wyszlo jakies 200g ww i 1000ww. Genealnie nie zmienilo to nic i od tej pory laduje pod korek. Jak zrobie to raz w tygodniu i mowie fat 100-200 jest spoko. Oczywiscie jak mi puscily lejce i pojecialem czita 2 dni w tygodniu to dostalem 5kg na plus z automatu, le jak jets to zaplanowane ladwanie raz w tyg mysle zze na takim poziomie ajk ja jestem nie ma z tym problemu %%%


Sol jaka masz opinie na temat ciagniecia vlcd dluzej nie wiem 16tyg, jezeli regularnie wykonuje sie ladowania?


Zmieniony przez - CooCaine w dniu 2017-03-04 12:52:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 146 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34806
Siema Solaros ,Jak ladujesz ww 1 dzien masz ustalone ile ww prostych/zlozonych moze wleciec ?
Jakis target 50/50? 70/30? Wiadomo czym blizej treningu tym wiecej prostych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
TO ja jeszcze dopytam. O ktorej robisz trening w sobote(dzien ladowania ) i kiedy je konczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Staram się jak najwcześniej aby dłużej ładować. Idealnie 10-11 . Ale życie pozwala mi o 13-15

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Może mi ktoś to wytłumaczyć




1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
może oni tez go nie liczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Mistrzostwo świata XD Czy producenci mają już nas za takich idiotów ? :D w sumie może nas nie ale jak widzę standardowego Kowalskiego to by kupił i jeszcze się cieszył ile to ma błonnika :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Przeciętny kowalski ma i tak gdzieś te etykiety i kupuje. Na batoniku napiszą FIT albo Gluten free i kupują. Chuy, że FIT bo ma 5g fatu mniej, albo gluten free, ale nawalili sojowego czegoś tam i mąki kukurydzianej i E233 E222 E553 E324 - gluten free się liczy

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Dzisiaj fajny jogurt fit widziałem :D wersja normalna na 100g było 5g ww i 6g fatu. Wersja fit 0% fatu 25 g ww XD z tego cukier w składzie na pierwszym miejscu :D
2

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium