SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nawet nie myślę o jedzeniu,zwłaszcza o jedzeniu podczas urlopu,bardziej na zasadzie 'jeśli już zapłaciłem to coś muszę zjesc' a nie 'jeść na chama' czy nie jeść nic bo nie mogę.
A robie miejsce wiec tez wiem ze spokojnie bede mogl sobie pojesc,bez wyrzutów jak kiedyś.
Bardziej myślę o tym że sobie poleże na plaży zdala od tego wszystkiego. Praca,dom,deszcz.
Tydzień resetu od wszystkiego.
Rok temu jak byliśmy we Włoszech to bez wykupionego jedzenia, kemping w lesie bo lecielismy w kilka osób. Pół dnia codziennie stracone na zakupy,przygotowanie jedzenia i mycie garów.Więc nigdy więcej.

Po wejściu na lc forma jakby z dnia na dzień lepsza.
Dół brzucha jakby odessac- to już by była plaZowka.
Choć 4 żyły już wyszły ponad poziom gaci więc idzie w dobra stronę.

W związku z tym po powrocie zmieniłem trochę plany.
Miałem wejść od razu na vlcd ale pomyślałem że za szybko,formę chce mieć na wrzesień.
Więc utne 2-3 tygodnie wyższych wegli.
Po powrocie będzie tydzień
200 (miał być 350)
150 ( zamiast 300g) itd.
100
100g
Czyli miesiąc.
Potem lc i LF (50/50).
Potem już HP i vlcd (30/30).
I tne do poziomu owcy.......hehehe




Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-06-01 20:35:15

Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-06-01 20:36:56

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Słusznie. Na urlopie trzeba odpoczywać, tym bardziej ze aktywności na codzien Ci nie brak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1641
Solaros, super podejście a co za tym idzie forma! Gratuluję

Wiem, że to jest Twój dziennik więc postaram się zadać pytanie dosyć ogólnie - może jakaś część osób ma podobne dylematy.

Co sądzisz o redukcji typu - redukcja z ~18bf w trakcie:
-osoba bf 12-14%, parę lat na siłowni, trening FBW co drugi dzień + cardio w DNT
-dieta IF 16-8, rotacja WW - DNT 50WW(wliczając warzywa), DT 150WW, B i T stałe
- trening na czczo, po treningu B+130WW, później posiłek B+ trochę T, ostatni B+T
- DNT posiłki B+T+ warzywa

I pytanie: Sugerując się Kieferem, osoba taka wprowadza co tygodniowy Reefeed(po treningu, w oknie 5-6h) mający 1,5 - 2x zapotrzebowania z dnia treningowego, tłuszcze <50, B<200, reszta węgle. Waga jak i obwody spadają -więc wydaje się ok, jednak jak Ty do tego podchodzisz? Może bez tego byłoby lepiej?

Pozdrawiam :)




Zmieniony przez - mkzord w dniu 2016-06-01 20:36:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ładna pogoda się zrobiła to można było wreszcie wyciągnąć sprzęt który zrobiłem rok temu i pomalować. Tj.ja zrobiłem kto inny malował.
Nowe dzieło to piaskownica

1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81600
No widzę mebelki z palet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Mega, tylko Twoje 4 litery się chyba nie zmieszczą, a jak się zmieszczą, to chyba ciężaru nie wytrzymają te ławeczki


Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2016-06-02 14:36:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Mkzord
Skoro leci to najlepszy wyznacznik.
Nie wiem co kiefer obecnie sądzi bo wiem że też zdanie zmienia więc nawet nie wnikam.
Czerpie pomysł,zmieniam go pod siebie.
Refeedy mają sens i nie mają.
Nie mają jeśli wegli sporo wlatuje w ciągu tygodnia.
Tj.mają sens ale mniejszy niż w przypadku kiedy tych wegli przez 6 dni jest mało.
Choć z drugiej strony 150g to nie jest dużo.

Jak napisałem wyżej- jeśli idzie i je st es zadowolony to niekonieczne trzeba coś zmieniać na siłę.
Możesz np.zmniejszyć węgle do 100g w dt i 50 w dnt ale nie wiem czy to wiele zmieni.
Ew. Do 50g ed (nie licząc warzyw) i wówczas refeed ale bez liczenia kcal.
Tj.bez magicznej liczy 200% cpm.
Bardziej na zasadzie 'ile dam radę tym zjem ale bez pchania na siłę '.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1641
Dzięki Solaros, wiadomo głowo to podstawa a teraz będzię mocniejsza! :)
Te ładowania sporo dają - dzień po mam dużo energii, która z dnia na dzień słabnie i w dzień ładowania jest już słabo - wtedy ładowanie i siły na kolejny tydzień.

Co do redu to na cięższe dni taki patent mogę polecić - nie wiem czy jadłeś czy nie :
1. Lody kalafiorowe : mrożony kalafior zblendowany z WPC, słodzikiem. Reszta to dodatki: jogurt 0%, mleczko kokosowe, kakao, cynamon, truskawki itp.
2. Pieczone ubite białka jaj z WPC i słodzikiem - białko ubijamy, dodajemy WPC , wykładamy na blachę jak ciasteczka - pieczemy 40-60 min w ok 130-160 stopni - ja lubię jak są przypieczone, smakują jak krakersy, są suche, zapychają. Jedząc dużo popijać - wiadomo, są suche.

Pozdro i i udanej redu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Wojtek
Testowane na mnie,nawet ta mala
Tyle gwozdzi tam wyebalem ze mysle ze jakbym z dachy zrzucil to by nic sie nie stalo.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Mkzord,dzięki ale lody warzywne odpadają. Mam takie co mają od 10 do 0g wegli. A z białkiem kilka razy próbowałem coś robić (batony lc) i zawsze lądowaly w koszu.Muszę kupić ten pudding od AN i jego przymrozic.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej