SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
solaros
Logan
I kolo sie zamyka.
Ktos cos powie/napisze w jakiejs gazecie skierowanej dla osob chcacych zyc zdrowo/schudnac.
Osoby potem sadza ze to jedyna sluszna metoda.
I daja porady na forach innym osobom bo pan/pani XYZ tak powiedziala wiec tak musi byc.


I to jest sedno sprawy. Nic dodać nic ująć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ja tam do Pani Ch. nic nie mam - generalnie nic nie mam, bo ruszyła dupska wielu setek bab z przed telewizorów do działania. Gdyby mogła tylko nie robić im wody z mózgu i uskuteczniać bzdurnej teoretyki żywieniowej, to nawet bym ją lubił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Ta pani to produkt, ktoś tą cała akcje zaplanował (jej zrobienie formy) i na tym zarobił. Zwróć uwagę, że czasem jak coś mówi bez zastanowienia to opowiada straszne głupoty.
Fakt, że "ruszyła" kobiety ok ale ćwiczenia z ciężarem własnego ciała które promuje oraz dieta zadziałaja przez miesiąc a potem takiej przeciętnej kobiecie się odechce bo sie zniechęci.



Zmieniony przez - __Logan__ w dniu 2015-04-30 12:07:35

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Nie mam zamiaru jej bronić ;), ale czy to nie jest powszechne i niezależne od niej? Ona ma podnieść te 4 litery kobie z krzesła. I tyle. Jeśli ktoś jest świadomy i inteligentny to będzie kontynuował. To czy to akcja zaplanowana czy nie (być może tak, być może nie) nie ma najmniejszego znaczenia. Każdy z nasz może coś takiego zaplanować. Dlaczego zatem nie zrobiliśmy tego? Gdybanie. Siwiec na Euro2012 też nie znalazła się przypadkiem... Biznes to biznes. Trzeba doceniać ludzi za kreatywność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 738
Jedno szybkie pytanko dotyczące masy, robiłeś high carb w dt i low carb w dnt, co byś polecił w momencie kiedy 3x w tyg mam sw i 3x siłka? W dzień sw low carb i zapotrzebowanie 80% tak jak miałeś? A w dt duży plus i hc? Obecnie na redukcji jadę właśnie Twoim podejściem carbnite do 30ww i 1800kcal w dzień sw i 2400 w dzień silki + czit day co tydzień (~12% bf). Z góry dzięki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ona zawsze bedzie jechana.
Nie tylko ona.
Kazdy kto odniesie jakis tam sukces bedzie jechany zwlaszcza bez wyksztalcenia w danej dziedzinie (bledy merytoryczne,mowienie nieprawdziwych/starych informacji,niedoinformowanie itd.).

Taki Faftaq albo LukaszK musieliby zrobic swoj kanal na Yt albo jakies Dvd nagrac to by nikt nic im nie zarzucil.
Bo wiekszosc ludzi (ktorzy sadza ze sa ekspertami)rzucaja na kolana.

A jak na razie w Polsce takich osob brak.
Wiec zostaje Ewa czy WK ze swoim kanalem na YT ktorymi jaraja sie Jasie i Malgosie.

Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-04-30 13:18:42

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Mnie denerwuje to, że słyszę co jakiś czas, że nie powinnam ćwiczyć na siłowni bo: "Ewa powiedziała, że ćwiczenia z obciążeniem są złe dla kobiet". I co najlepsze nieraz to słyszałam od facetów Z drugiej strony czy to wina Chodakowskiej że ludzie łykają wszystko jak pelikany zamiast chociaż czasem użyć mózgu?

Dokładnie to jest produkt, a nie czarujmy się większość ludzi chce może super efektów, ale na pewno nie większych poświęceń. Mają się katować na treningach, liczyć b/w/t itp? Łatwiej przecież kupić książkę Chodakowskiej i już się ma to wspaniałe poczucie, że się coś robi. Nawet jeśli efekty nie są takie jakby człowiek chciał, to przynajmniej jedna z drugą (albo jeden z drugim, bo znam kilku panów kica do treningów pani Ch) ma poczucie, że coś robi Każdemu wg potrzeb

Zmieniony przez - Nanit w dniu 2015-04-30 13:56:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Solaros pomiary tkanki robisz takim kaliperem najprostszym ? Czy masz jakies specjalne urządzenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Solaros

Nie chce wyjść na obrońce WK ale oni jada przecież podobnym system żywieniowym co Ty :) Mówią o tym samym że nie trzeba jesc 5 porcji ryzu z kurczakiem i brokułem dziennie, że można jeść 2-3 razy dziennie i nie musi to być 100% zdrowe itd. Ktoś kto twierdzi że jedza oni same śmieci i na tym rosną chyba nie ogladał ich filmików i powtarza po kimś te głupoty. Porównanie do Chodakowskiej delikatnie mówiąc mocno nie trafione ^^

Zmieniony przez - marsid w dniu 2015-04-30 15:49:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Chodzi mi o brak wiedzy.
Bledy.
To ze prepaguja If to inna kwestia.
Rownie dobrze kazdy moze zrobic sobie kanal i mowic co mu sie podoba.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej