SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3830406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
infernol
A jaka to praca?


Może jeszcze zapytaj ile zarabia... Ludzie ogarnijcie sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7845
Solar, muszę się Ciebie doradzić, bo już nie mam się czego łapać, otóż lece Carb Nitem, robię ładowania co tydzien, ale od miecha, poltora mam zastoj, waga nie idzie w dol, nie wiem gdzie lezy wina, manipulowałem białkie, fatem i nic, na siłowni jestem 6x w tyg, trening 3x Push Pull krotki intensywny oparty na wielostawowych, 2x brzuch + interwał 8 sesji 30/10 no i w niedziele przed Carb Nitem robię łapy 4 ćwiczenia po 2 w superseriach, szamię jakieś 2100kcal (od 3 tygodnii dodaję o 100 bo było 1900, wiec pomyslalem ze zbyt malo) rozklad btw to 215gb 50gww 115g tł. Masz jakiś pomysł gdzie moze lezec problem? Odpuscic jeden carb nite w a ta niedziele i czekac dwa tygodnie czy ruszy? Dodam ze redukcja trwa 6 miechow, zlecialo juz 20kg, a w wiekszosci twoj temat byl inspiracja do tego i napedzal działania od jakichs 3 miechów. Mam nadzieje ze odpiszesz, aczkolwiek nie bede miec za zle jesli nie heh :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Masz specjalny temat dla problemów takich jak Twoje. https://www.sfd.pl/CBL_CN_itp_grupa_wsparcia_-t1075356.html#post6 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Gratki Panie trenerze

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
..trenerze - dietetyku jeśli już


Hehe

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
Picie w ramach CN ofc? Gratki! zmiana pracy to zawsze jakies tam obawy bo zawsze jesteś nowy i nie wiadomo jak atmosfera itd itp, sam mam podobny etap i nie wiem czy zmieniać bo niby na lepsze ale jak awansuje w obecnej to wyjdzie ze jednak na gorsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratuluje i powodzonka ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Poszedł pić... Cole zero
Chyba sporo się u Ciebie zmieni, tam miałeś 3dni pracy jakoś z rzędu i do tego układałeś cały plan więc zmiany w zasadzie wszędzie. Ale jak kasy więcej to warto bo będzie więcej na suple

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
50% tego co chciałem aby się spełniło już za mną [na moją korzyść]
zostało 50%.....już mniej istotne

nie wiem,chyba jakiś anioł stróż się obudził po tych kilku latach
mam tylko nadzieję że nie na chwilę

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium