SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
a ja stawiam że się przejedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Adamek też dostał propozycję i odmówił ze względu na zbyt krótki okres przygotowań.
Szpilka ma mało czasu aby się przygotować mentalnie i taktycznie, aby wynająć i opłacić odpowiednich sparingpartnerów przypominających Wildera stylem boksowania i warunkami fizycznymi. Poza tym ostatnie 3 pojedynki stoczył z pięściarzami bardzo słabymi ...

Za bardzo się pospieszył. Tak na prawdę nie wiadomo jaki progres zrobił pod okiem nowego trenera Shieldsa. Bardzo żałuję, że wziął tę walkę. Nie jestem jego wielkim fanem, ale to w końcu Polak i życzę mu jak najlepiej. Mógł w międzyczasie stoczyć 2- 3 pojedynki z wyższej klasy pięściarzami i potem również dostałby propozycję walki o pas, ale byłby w zdecydowanie lepszej pozycji i zwiększyłby swoje szanse.

Tutaj niestety to skok na kasę (która i tak nie jest zbyt duża wbrew pozorom) i niemal pewny nokaut. Jeśli Szpilka nie poprawił bardzo, bardzo znacznie swojej obrony od momentu zmiany trenera, to będzie bardzo szybko ciężki nokaut.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Solaros pytanko odnosnie tego co czynisz, ale pod katem moim :P

Mianowicie zwiekszasz kalorie w dni treningowe batonami. w DNT rowniez one wpadaja jak widac na fotach.
Wiem, ze liczysz kalorie i bialko trzymasz na poziomie 2.0-2.5. Tak rowniez czynie.
Czytalem tez art o tym kaloria kalorii cos tam cos tam i wlasnie tutaj pojawia sie zagwostka.
1 baton ok. 250 kalorii.

Co 2 tydzien bedac na masie dokladac po batonie(choc nie koniecznie bo bialko musi sie zgadzac), jesli bialko wciaz trzymamy na poziomie 2-2,5gram?

Podlania fatem nie ma wiec chyba nie ma sie czego bac?

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ja nie podbijam tylko batonami, mam 2-3 w Dt, od Początku. Jak już też pisałem białka nie liczę dokładnie,targetem jest okolica 2,5g (w realu jest między 2,3 a 2,8).
Liczę tylko ww i FAT.

A ile i co dodaje jest zawsze w podsumowaniu tygodnia.
Każdy dzień z.osobna.
Ale komplikacji nie ma,nie mam 7Różnych dni,mam tylko Dt i dnt.

Jak nie podlewa - najlepszym wskaźnikiem jest kaliper - to znaczy że w.dobrą stronę idzie.
Z tym że to masa, więc tłuszczu zawsze trochę przyjdzie.
A.ile - to już zależy od każdego indywidualnie, na ile sobie pozwoli, gdzie będzie granica.

Więc jak na Każde kilka kg przyjdzie milimetr tu czy tam, tragedii nie będzie.
Mało tego, nie ma wzrostu masy ciała bez wzrostu %bf.
Albo robisz 0,5-1,0 kg (lub więcej) na miesiąc z możliwym lekkim zatluszczeniem, albo robisz 0,5-1,0kg na rok bez dodatkowo wzrostu %bf.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-12-10 00:03:26

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dobrze się dzieje. Spodnie które jeszcze niedawno (na masie) były dobre, teraz nadal wiszą, za to T-shirty które po ostatniej reduckji były dużo za duże,mało tego na masie nie były obcisłe , teraz dobrze leżą.
Jest dobrze.

Dzisiaj nogi, jak przez ostatnie pół roku, może dłużej nie lubiłem ich robić, robiłem ale nie był to ulubiony dzień - tak teraz od początku BB,nogi to mój ulubiony dzień. A że ćwiczę je dwa razy w tygodniu więc podwójny powód do radości. Mam nadzieję że w końcu je nadgonie.

Tak czy inaczej dzieje się,długo się wkrecalo ale w końcu pękło

Takie było założenie aby mentalnie się nie zablokować na.samym początku.
Podeszła by woda i zaczął bym panikowac.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-12-10 00:25:37

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Fryto
Adamek też dostał propozycję i odmówił ze względu na zbyt krótki okres przygotowań.
Szpilka ma mało czasu aby się przygotować mentalnie i taktycznie, aby wynająć i opłacić odpowiednich sparingpartnerów przypominających Wildera stylem boksowania i warunkami fizycznymi. Poza tym ostatnie 3 pojedynki stoczył z pięściarzami bardzo słabymi ...

Za bardzo się pospieszył. Tak na prawdę nie wiadomo jaki progres zrobił pod okiem nowego trenera Shieldsa. Bardzo żałuję, że wziął tę walkę. Nie jestem jego wielkim fanem, ale to w końcu Polak i życzę mu jak najlepiej. Mógł w międzyczasie stoczyć 2- 3 pojedynki z wyższej klasy pięściarzami i potem również dostałby propozycję walki o pas, ale byłby w zdecydowanie lepszej pozycji i zwiększyłby swoje szanse.

Tutaj niestety to skok na kasę (która i tak nie jest zbyt duża wbrew pozorom) i niemal pewny nokaut. Jeśli Szpilka nie poprawił bardzo, bardzo znacznie swojej obrony od momentu zmiany trenera, to będzie bardzo szybko ciężki nokaut.


piłka jest mocno pompowana
mocno się odkrywa
po pierwszej porażce może bańka prysnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ale on juz raz przegral,a Wilder jest z 5 leveli wyzej od Jenningsa


Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-12-10 10:05:45

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Właśnie nie wiem, czy lodzianin pisał swój post o Szpilce czy Wilderze, bo do obu pasuje .

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Wilder akurat udowodnił wszystkim niedowiarkom że ma i szczękę i kondycje. Zdominował Stiverne'a. Nie jestem jego fanem, też długo myślałem że to balon. Walka ze Stivernem miała być tego dowodem, ale dzisiaj musze oddać cesarzowi co cesarskie. Jest bdb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Ja akurat jestem dużym fanem Wildera, ale uważam, że bardzo mocno odwodniony i w dodatku podejrzewam słabo przygotowany Stiverne, nie był wcale wielkim testem. Szpilka też nim nie będzie. Dopiero gdy zmierzy się z Powietkinem/Kliczką/Furym będziemy wiedzieli z czego 'jest zrobiony' (o ile wcześniej mu się noga nie podwinie).

Hard work & dedication

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej