SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Raczej

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Tak sobie myślę- skoro już narzekam- odkąd zmieniłem tryb pracy z 3x12 na tydzień na 5x8 na tydzień to dwa dni wolne mi uciekły. Do tego jak moja kobieta też zmieniła tryb pracy na dni kiedy ja mam wolne to ona pracuje z tych dwóch dni zrobiło się zero dni. A kiedyś siedziałem jak miałem 4dni wolnego i narzekałem że jeszcze jeden by się przydał.
Heh.
Teraz mam godzinę czy dwie na likend jeśli syn pójdzie szybciej spać ja nie zasne razem z nim.
Życie koryguje wszystko.

Obok małego gnojka - który więcej czasami denerwuje - kolejnym pocieszeniem i wnioskiem że warto jest ten widok



Heheheh

Dobra.
Dzięki.
Wylalem zale.

Czas na trening bo zaraz zamykają.




Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-12 20:54:56

Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-12 20:56:16

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Hehe ja z 4 zaległych dni wypiski nadrobiłem i wydawało mi się dużo...

Jaką masz tą wersje kawy? Chętnie bym wypróbował

Ja niby teraz wakacje, a czasu jakby mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Zwykła rozpuszczalna + 10-15g oleju kokosowego +30-50ml mleka. Tak na kopa przed treningiem / rano.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Właśnie muszę spróbować z rozpuszczalną bo z parzoną ani z ekspresu niezbyt mi podeszła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nawet nie mixuje. Tylko daje olej do kawy i powstaje taki kozuch. Pierwsze kilka razy do doopy.Trzeba się przyzwyczaić. Teraz bez oleju kawa to nie kawa.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Typowa z masłem mi nie podeszła. Za dużo zachodu z resztą masło to extra kcal.To co najlepsze ma olej kokosowy.Przed treningiem porcja energii może być przydatna. Jeśli trening na czczo. A olej kokosowy to nie zwykły tłuszcz. Inaczej jest metabolizowany.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
W smaku pyszna, dużo lepsza niż z parzoną czy z ekspresu, ale bez jakiegoś większego kopa
Jutro dam więcej oleju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
solaros
Właśnie jak zajęty to łatwiej trzymać się założeń. Jakbym siedział w domu 24/7 to za dużo bym pewnie myślał i kombinował. A tak to malo czasu więc i jem mało. Choć ten jeden dzień czy nawet te kilka godzin tylko dla siebie raz w tygodniu by się przydało. Nawet nie dla siebie ale zeby cos np.napisać/poszukać i poczytać.
Nie ukrywam.
Choć lubię zawsze sobie mówić 'inni mają gorzej' ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Albo inaczej - 'zawsze może być gorzej '.
Tak brzmi lepiej choć w sumie to to samo.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-12 20:33:35


Wyobraź sobie, że co drugi tydzień pracuje 5 razy w tygodniu po 12h przed komputerem. Jak nic się nie dzieje to siedze i gapie się w monitor bo ile można czytać internety. Weź tu wytrzymaj bez kombinowania

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej