SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3831837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Polepszenie jakości treningu.
Czy to przez wytrzymałość czy większą pompę.

Trening wykonuję po długim poście więc we krwi nic nie ma (wiadomo że są są zapasy gliko i imtg,więc tam jakiś katabolizmem się nie martwię).
Więc każda rzecz która polepszy trening jest wskazana.
W sferze doznań,czucia czy też 'jakości'.


Z drugiej strony jestem suplojadem więc nawet jeśli to placebo a mam w domu - to i tak zjem.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-09-24 11:11:27

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
solaros

Suma całodzienna :
~105g WĘGLI
~55g FATU


that's what i call diet!!!





wyglada fajnie i smakuje zapewne też dobrze, ale mnie zastanawia jak taki dzik przeżyje na 1900kcal (zakładając ze białka masz te ~250g) , do tego jeszcze trenując ciężko
ale może to jest klucz do sukcesu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Wdarl się błąd.
155g ww.

Jest odrobinę więcej kcal bo części nie Liczę (warzywa, sosy).

Przeżyć się da,ale wyjść z Redukcji też trzeba.
Pewnie niekoniecznie akurat rewers bo powatpiewam abym miał problemy z metabolizmem, mógłbym przyatakowac np.90% cmp od razu, ale głowa nie pozwoli.

Dla świętego spokoju dałem sobie ten miesiąc na ujemnych nadal.
Z drugiej strony nie dodaje po 10g ww co 2 tygodnie a min. 200kcal e7d.
Do tego extra dzień na wysokich tłuszczach - jak dziś.

Pisałem kilka stron wcześniej o tym.
Teraz będzie hu#owy okres bo ani masa ani redukcja.
Ale przejść to muszę.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-09-24 13:36:05

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Ale przechodząc ten okres będzie za to ekstra w poźniejszym okresie, gdzie będzie można szaleć, a wtedy będzie procentowało to co robisz aktualnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ale robiąc metodą Tadzia, zwiększając od razu do 90% nadal masz minus - teoretycznie.
Więc nadal nie przytyjesz a już od początku szalejesz bardziej.

Bo 1000kcal up to spore pole do manewru.

Nie wybrałem takiej drogi, ale też nie wybrałem takiej gdzie pół roku wychodzisz z reduckji... tylko po to aby za dwa miesiące znowu ją zacząć.

Mam drogę po środku.
Bo i sporo dodaje ale też czit wpada i FatNite.
Więc w skali tygodnia ten minus już taki duży nie jest.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 816
robisz badania hormonów, czy bazujesz jedynie na samopoczuciu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jakbym bazowal na samopoczuciu to co dwa dni musiałbym robić badania.
Morfologie robię, z hormonów mogę tylko tarczyce.
Takie jak estro,test a tym bardziej inne wymyślne typu kortyzol - muszę mieć skierowanie od specjalisty/podejrzenie ciężkiej choroby.
Tak mi powiedział mój LR.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Solar - ja nie zawsze zalecam wyjście na 90% CPM, ale często tak robię. I niekiedy to się bardzo dobrze sprawdza. U Wojtka np . zaproponowałem układ gdzie średnia wypadała na poziomie około 85% CPM i waga dalej leciała
Generalnie w czasie redukcji metabolizm zazwyczja zwalnia, ale nie w pełni jest to powiązane z aspektami hormonalnymi (w odniesieniu do leptyny i h.tarczycy), a w dużej mierze powiązane jest z aspektami takimi jak:
- zmniejszenie masy ciała,
- zmniejszenie podaży energii ogólem,
- zmniejszenie spontanicznej aktywnosći fizycznej (to co czesto powtarzam - na ujemnym bilansie częsciej używamy sformułowań typu "kochanie, podja mi pilota" )

Dwa ostatnie z w/w aspektów można wyprowadzić bardzo szybko, właśnie dodając kcal. Pierwszy parametr - co innego. No i w grę wchodzą też aspekty uwarunkowań hormonalnych - przy zejściu do bardzo niskiego bf-u, jednak rozjazdy hormonów się pojawiają - i tu trzeba trzymać rękę na pulsie. Sądzę, że Twoja taktyka zła nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Coś pośrodku.
Między szybkim wyjściem a spokojnym reverse.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Sol, własciwie dlaczego na wyspach nie ma możliwości pójścia do laboratorium i zbadania dowolnych hormonów jak u nas ?
Państwo ma jakieś konkretne argumenty ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium