SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3837830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
Ja dzisiaj u cioci na imieninach tyle ciasta zjadłem że masakra wszystko z łakomstwa hehe no ale raz nie zawsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
najgorsze jest to ze niby wpadlo u mnie z 1,4kg wegli - ale jakiejs pompy przeogromnej nie bylo
tj. bywało lepiej
płasko nie było,ale do ' ' sporo brakowało

cos z dzisiejszego treningu
extra trening - wiec tak trochę sobie pokombinowałem
ale h..a z tego wyszło






1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
Foty z bicepsa ladnie wyszly:) wielgaśneee!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jeszcze siedzi sporo ale zeszlo sporo.tak że 2mm jak zleci to mogę kończyć choć jakoś specjalnie ta redukcja do tej pory nie daje popalić.Mialem nawet na masie 2dni pod rząd po 50g wegli teraz mam 5 więc wiem czego się spodziewać i co jeść. Nie ma zejść psychicznych,ale to też dopiero drugi (?) tydzień typowego lc.Choć z drugiej strony jak patrzeć na koniec masy gdzie wlatywalo 750g+ wegli to i 300g to low carb.

Jak na razie zadowolony a nawet zaskoczony że tak idzie a jakoś specjalnie podejścia nie zmieniłem ani się nie spinam.
Można powiedzieć że nawet szybciej sobie zacząłem dogadzac i wi2cej jak rok temu.
Może to jest często błąd że za długo się zwleka i zajezdza hormony/metabolizm?
Może to metoda nie dać mu zwolnić ?



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-11 01:00:24

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9477
Solaros mam pytanie czy nie miałeś problemu na masie podczas spania z nadmiernym poleceniem sie, które poniekąd może być spowodowane iifym

żyj tak żeby innym było smutno kiedy umrzesz ...
Pomogłem czekam na SOG'a ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie przypominam sobie. Ale główna przyczyną nie jest sam IF a bardziej TEF choć wiadomo że if to specyficzny model odżywiania i może potegowac objawy.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
ale luj ;) tzw kawal luja


Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2016-07-11 11:39:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
waga 95,3 wiec nie taki kawal
pewnie jeszcze ze 2-3kg zleci

ze 2-3 kg sie [chyba] udalo dorzucic od poprzedniego roku

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Solaros co byś zrobił jako pierwsze jeśli CBL nie daje dobrych rezultatów, tzn. mówiąc wprost trochę mnie podlało, trochę to też tak chyba delikatnie powiedziane, Wychodziłem z redukcji, na początku było spoko, potem mniej, doszedłem do 450-500gWW i 150g T, w DNT ~50gWW. Myślę co zrobić, bo jak zrobie za dużo kroków to nie dowiem się co było nie tak. Pomyślałem, żeby obciąć fat w DT do 50-80g. Trochę zejdzie też kaloryczność, możliwe że brzuch zejdzie czy na plusie kcal nie ma opcji? Wiem, że u Ciebie na masie były chwile gdzie wręcz paliłeś tłuszcz. Musze zastopować podlewanie żeby pociągnąć jeszcze mase bo narazie mięcha nie przybyło więc znowu redukować to byłaby jakaś tragikomedia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium