SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50471
No tak jest, ale częściej jednak dzieciak idzie wcześniej na swoje. Mi rodzice pomogli ile mogli, teście nic. Moi rodzice przepisali mieszkanie na mnie, ale jeszcze starzy nie są, a ja im źle nie życzę. Dodatkowo mamy zapisane mieszkanie po dziadkach w Krakowie. Staroć w wieżowcu, ale widzę, że cenowo nadal ładnie. Im też źle nie życzę, ale to już mocno starsi ludzie. Tam mają syna, ale to mój teść i na niego nie przepisali bo wiedzą, że jakby na niego to nikt by złotówki nie zobaczył. Będzie więc coś czuję wojna jak otworzą testament No i mam na połowę mieszkanie mojej chrzestnej z kuzynem. Z nim się dogadam bez problemu. Więc mam niby kredyt, ale mam też perspektywy wcześniejszej spłaty i jeszcze ustawienia się potem. Jakiś czas temu myśleliśmy nad większym mieszkaniem i poprosiliśmy o wycenę. To gość z biura nam powiedział, że takich mieszkań jak nasze ludzie teraz szukają (55 metrów 3 pokoje) i zejdzie szybko. Cena jego wzrosła od momentu kiedy kupowałem o 40 tysięcy. A jak ja kupowałem to już była górka, bo znajomy 4 lata wcześniej kupił sporo taniej. Ale tak jak mówię. Taka specyfika miasta. Miasta osób przyjezdnych i nawet firmy szukają mieszkań dla pracowników, więc akurat tutaj nie mam jakiegoś wielkiego stresu. Zawsze będzie jakieś wyjście z sytuacji. Tym bardziej jak pisałem już dwa razy wynajem wyszedł by mnie prawie 2 razy tyle. Zero sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
GymDope
Wynajmując spłacamy komuś kredyt - biorąc kredyt za te 20 lat możemy mieszkanie dla dzieciaka zostawić Tu jest ten dylemat


dobrze powiedziane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 326 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7133
Jedyny minus naszych obecnych czasów to praca ... Dziś ją mamy jutro nie, kiedyś to jak dostało się prace to koniec = emerytura ,a teraz? Szef wstanie lewą nogą , wywali i co mu zrobisz? jeszcze powie ,że na Twoje miejsce może miec paru innych z mniejszą stawką :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15302 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387296
to nie wiem gdzie ty pracujesz jak masz szefa ktory moze cie wyj**ac za nic bo wstanie lewa noga to nie oboz koncentracyjny... kazdy pracownik ma swoje prawa.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 122 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27681
szczegolnie w polsce %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 321811
wypowiedzenia mozna dać bez szczególnego wytłumacznia. np. 'bo cięcia w firmie i ograniczamy wydatki na ludzi" i koniec. 2 tyg albo miesiąc i nie masz w pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 250 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2685
GymDope dobrze napisał - to nasza szara rzeczywistość , jeśli ktoś sie chce Ciebue pozbyć z pracy to uwierz ze znajdzie możliwość , albo będzie Ci tak zatruwać życie ze sam złożysz wypowiedzenie . Prawa prawami ,ale życia nie oszukamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
no niestety w naszym kraju jest porażka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
lordknaga
to nie wiem gdzie ty pracujesz jak masz szefa ktory moze cie wyj**ac za nic bo wstanie lewa noga to nie oboz koncentracyjny... kazdy pracownik ma swoje prawa.


Serio? w uk wyyebali nas wszystkich z pracy przez telefon . Zadzwonili, dizękujemy nie ma pracy , wyplacimy caly zalegly urlop i pieniądze do piątku, dobranoc.
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
w uk jak jesteś zatrudniony bezposrednio przez firme na normalnym kontrakcie perm na czas nieokreślony , to Cie dotknąć nie mogą, chyba ze cos konkretnego odwalisz taka prawda


inna sprawa jesli sie jest na okresowym kontrakcie lub ktos pracuje przez agencje to wtedy tak...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej