SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3831546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
A no to wszystko tlumaczy

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
stojeden
Dokladnie, tkwi we wszystkim ale przede wszystkim w...

sekret tkwi w trzymaniu miski odpowiedniej dla siebie i zpier*alaniu na silowni a nie siedzeniu na telefonie
albo szukaniu dziury w calym aby znalezc tylko wymówkę......aby dalej siedziec i sie nad soba rozczulac

a nawet jakby sekret tkwil [Bog wie w czym] to co?
samo się zrobiło?

siedze przed kompem [ja czy inni] i hejtujemy lepszych od siebie
a w tym czasie muskle same rosna
zenua

bo najprościej napisać ze 'sekret jest gdzie indziej'

tez tak kiedys myslalem
dopoki nie zaczalem jesc jak sie powinno jesc i cwiczyc jak powinno sie ćwiczyć

zmień podejście
zacznij jeść
zacznij ciężko ćwiczyć,a nie chodzić na siłownię [bo na silownie mozna sobie chodzic a mozna tez ćwiczyć]
zobaczysz w czym tkwi sekret




Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-12-30 19:27:24
5

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
a ja Sol podsumuję to jednym zdaniem .
Żal dupe ściska. I ma ściskać ,
Jak koleżkę który trenował podobno "ciężko" przetyrałem na nogach to dzień na zadanie brał w pracy
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
kazdy szuka wymowek
a najprostsza wywowka to jest sok
bo przeciez geny kazdy ma takie same

a jak nie geny to zostaje tylko jedna rzecz

znam wielu osobiscie co tak mowili zawsze
zaczeli brac sok,olbrzymie ilosci
co z tego skoro dieta nadal padaka a na silownie chodza sobie pochodzic
kasy stracili pelno,tylko spuchli na 'ryju' i nic wiecej

a jaka kolejna wymowka?
ciekawe co on bierze skoro ja bralem tyle i nadal wygladal jakbym nie cwiczyl

tak bylo jest i będzie
dopóki ludzie nie zrozumieją ze nawet pijąc sok z gumi jagód samo sie nie zrobi
ale lepiej popsioczyc troche na internetach i zyc kogos zyciem niz sie wziąć za siebie

.......ich sprawa




Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-12-30 19:48:41
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
solaros
stojeden
Dokladnie, tkwi we wszystkim ale przede wszystkim w...

sekret tkwi w trzymaniu miski odpowiedniej dla siebie i zpier*alaniu na silowni a nie siedzeniu na telefonie
albo szukaniu dziury w calym aby znalezc tylko wymówkę......aby dalej siedziec i sie nad soba rozczulac

a nawet jakby sekret tkwil [Bog wie w czym] to co?
samo się zrobiło?

siedze przed kompem [ja czy inni] i hejtujemy lepszych od siebie
a w tym czasie muskle same rosna
zenua

bo najprościej napisać ze 'sekret jest gdzie indziej'

tez tak kiedys myslalem
dopoki nie zaczalem jesc jak sie powinno jesc i cwiczyc jak powinno sie ćwiczyć

zmień podejście
zacznij jeść
zacznij ciężko ćwiczyć,a nie chodzić na siłownię [bo na silownie mozna sobie chodzic a mozna tez ćwiczyć]
zobaczysz w czym tkwi sekret





Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-12-30 19:27:24


a co Ty o mnie wiesz, żeby pisać takie rzeczy? nic. więc odstąp z takimi tekstami. nie było w mojej wypowiedzi ani grama hejtu. wystarczy mi fakt, że chłopak, który pisał tutaj w czym tkwi Twój sekret będzie cały życie się zastanawiał, co robi źle, że tak nie wygląda. i oczywiście, że dieta, trening i regeneracja muszą być na 100%, ale gdyby nie to Twoje "Bóg wie co" nie byłoby tego, co jest.

a na marginesie swoją wypowiedzią pokazałeś klasę, jaką reprezentujesz. nie ma to jak przykleić do kogoś łatkę nie znając człowieka. z mojej strony tyle w temacie. pozdrawiam.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Solar ma rację. Niestety taka prawda. A na sfd więcej znawcow niż u Patrycji2703 .. solar lecisz dalej, nie udzielam się i nie pisze bo tu smietnik jest mega na tym forum ale śledzę cały czas ! Pozdro i wszystkiego dobrego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
tyle samo, co on o mnie. tylko różnica jest taka, że ja nie wypisuje, lekko mówiąc, głupot na czyjś temat i szufladkuję go po jednym wypowiedzianym zdaniu z lekką ironią.

i tak a propos solaros to żal dupę ściskać może komuś z Twoim stażem, że wygląda gorzej, a nie osoba, której poleci 4 rok bez przerw. a i tak gdybym zajmował się tym sportem tyle lat co Ty to raczej nie jestem tego typu osobom, że mi żal dupę ściska, bo ktoś ma 3cm większego bicka, 2 żyłki więcej i 1% bfu mniej. każdy zap***dala na swoje. a bijąc sok zap***dalasz jeszcze bardziej.

i nie kontynuuje już tej rozmowy, ani nie odpowiadam na nic.

edit: *osobą - ja pier**le, jak ja mogłem walnąć taką gafę


Zmieniony przez - stojeden w dniu 2016-12-30 20:12:16

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Chwila
Ja nie zacząłem tej rozmowy pisząc w Twoim temacie snując jakieś domysły (a przecież mnie nawet na oczy nie widziałeś). Tylko odwrotnie.
Ty pisząc w moim temacie pisałes o mnie. Tylko o mnie . Jakbys wiedzial co robie.
Ja pisałem ogólnie. Ani razu nie użyłem twojej osoby.
Eot.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-12-30 21:51:50
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Menu na dziś.

Do wykorzystania
250g ww
100g fatu

Na etapie planowania.

2x wrapy
Wołowina


Frytki
Indyk


Nowy sos


Wołowina
Burgery


Trochę lakoci


I zdrowego fatu


A w praktyce wygląda tak





Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-12-30 22:21:17

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium