SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3839536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Przesadzisz o 1,53g węgli i po ptakach.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Wczoraj pisałem że waga jak z ubiegłej niedzieli, kiedy zawsze w sobotę jest najniższa.
I zawsze w niedzielę waga up o 1-1,5kg.
I tak było dziś, jednak to nie był błąd pomiaru.
Waga 97,6.
Zaczynam powoli się bać.
W lusterku tego nie widzę, choć może dlatego że jak ostatnio miałem 100kg to tyle samo w pasie.
Zadowolony fest.
Co w grudniu było nierealne, teraz jest na wyciągnięcie ręki (100kg).
Zostało dokładnie 9tygodni masy.
I okres najgorszy się zbliża.
700g ww w Dt i 100g w dnt.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Czyli jak każdego dnia mam 100g fatu, to w pierwszym tygodniu 150g? Bez węgli - jedynie tyle co z owoców?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 341
Od dłuższego czasu śledzę ten BLOG i z niego korzystam ;) Szacun SOLAROS za dobrą robotę ;) Dużo mi pomogła Twojego wiedza i co najważniejsze praktyczne przykłady :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ja bym tak zrobił Wojtek.
Dzień nietreningowy.
Białkiem się nie przejmuj.
Nie jedz z.supli.
Tylko miecho, tłuste mięso, tłuste ryby, sery /nabiał - choć nie przesadzaj.
Trochę gorzkiej czekolady - choć jeśli będą wpadać owoce to czekolada zbędna.
Jakieś orzechy.
Wal ten swój omlet x 2.
Jakaś karkówka.
Łosoś czy pstrąg # jeśli lubisz.
150g wpada lekko.

Kolejny tydzień - jeśli bez komplikacji i jeśli wciągnęło brzuch / tzn.nie pogorszył się wygląd - to dodajesz 50g.
Potem kolejne 30-50.
Itd.

Białkiem się nie przejmuj.
Orzechy, owoce i czekolada dla błonnika.
Wegli minimum a nawet po za produktami w.w. wcale.
Warzywa możesz dać, nie mówię że nie, ja zastapilem owocami i nie mam problemów.
Tu chodzi głównie o fat, no i błonnik.
Choć już sam fat oliwi co ma naoliwic ale błonnik poprawia konsystencję. Wciąga wodę.
Więc rano ten brzuch może wyglądać naprawdę super.
Jeśli %bf w miarę niski.
Na pewno powinno wciągnąć.
Ale im niższy bf tym lepiej widać.
Oczywiste.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-02-28 12:37:52

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
W trosce o kibel, czy formę byś tak zrobił?

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
O zasadę małych kroków dideek....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Heh, dalej się czuję leszczem. A myślałem, że ogarniam co i jak.
W wielu banalnych kwestiach nie potrafię wpleść oczywistych w tym temacie wartości.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2976
Solaros wiem, że lubisz gotowe produkty ale możesz sobie spróbować zrobić swoje batoniki z vitafiber + białko serwatkowe. Mi zajmuje około 15min na zrobienie 6-7 batoników, konsystencja coś jak questy, kwestia proporcji składników.
Swoją drogą, stosowałeś kiedyś yohimbine?


Zmieniony przez - Jardra w dniu 2016-02-28 19:50:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Solo nie, a jakiś mixach tak. A batony kilka razy już próbowałem robić, zawsze te 100 czy 150g białka lądowało w koszu więc wolę kupić.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium