SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3820977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Filmik spoko, ładniutka ta Twoja siłownia i widać że pachnie czystością. Ja obecnie ćwicze w obskurnej piwnicy , gdzie tynk sie wali i wszędzie rury widać heh. Sprzęt choć stary to działa. Siłka w piwnicy przychodni medycznej zrobiona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Nieźle, sprzętu masa. Nigdy nie byłem najtaniej siłowni, mam taką 3osobową, pewnie taka duża lepsza, można technikę podlapac u lepszych, no i innivtez motywują swoją formą. No i sprzęt bez ograniczeń:) A jak zapach wieczorem. W szczycie najtaniej siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
zwazywszy na to ze wchodzisz z 'pola' centralnie do sali - bo to jakis hangar przerobiony na silownie
do tego dokladajac dbanie o czystosc irlandczykow - to w sumie jest naprawde czysto
jak na silownie

ale tez w miare nowa - nie wiadomo jak to bedzie za 5 czy 10 lat gdy sprzet gorzej bedzie wygladal

nie ma ogrzewania,wiec grzyb wylazi ale raz do roku maluja

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 53732
taka duża siłka a ty wyciskanie robisz na stepperze

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
Pewnie zawsze klata zajeta a sol nie lubi czekac to robi na steperze xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie pamiętam kiedy robiłem na ławie. Dobrze że racki dokupili bo zawsze ktoś Biceps sobie robił. Tak to wbijam do racka i robię tam wszystko po kolei. Stepper o tyle dobrze że właśnie można fajnie tą doope do góry podnieść (oszukać).

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81600
moja siła to 1/10 twojej :) jedna ławka do WL i 4 sztangi hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dzisiaj jak na zlosc wszytskie racki pozajmoweane wiec zrobilem na lawce.
dziwnie jakos
heh
ostatnio 150kg x5/5/4
dzis 3/3/2 i 1/2

strasznie niekomfortowo sie czulem
jakos brak czu obawa przed zyebaniem sie sztangi na twarz
wracam do racka
tam nikt sie nie pałęta i nie zahacza o gryf co 2 sekundy

za to siady lux
160 x 5/5/5
i jak na mnie nawet glebokie,bo nizej juz nie zejde



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-03-14 23:11:57

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Niedziela - 13/3 - DNT

Jakis leniwy dzien,nie moglem wstać z sofy,jak widac nie tylko ja.


Co 2-3h kilkuminutowa drzemka i tak caly dzien.
Do tego flak - powinno byc bosko.......a nie bylo.

Menu niedzielne:


2x tortilla
300g miecha
ser 40g



300g parówków
100g masla
jablko



szejk na mleku
ser 40g
czekolada 20g
jogurt

Suma całodzienna :
~95g WĘGLI
~200g FATU


Jakby ktos nie zauważył/albo kogoś interesowało - do podbiłem ww w dnt doi 100g.
Fajna sprawa.
Nadal skromnie ale juz jakiś obiad porządny można zjeść.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-03-14 23:20:54

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Za to dzis - poniedziałek - od rana nabity jak Ryanair do Krakowa.
Wiem ze dzien regeneracji dobrze zrobil ale nabicie skad?
aj dont faking noł

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej