SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3831825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie mam a u mnie tego nie kupie
choc zrobie zaraz rundkę po mieście

tj. miałem jakieś resztki to wyyebałem

Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-08-07 12:29:16

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
thorin
Z tym sporo fatu zostało to chyba już przesada :) - wiadomo że czym jest go mniej to się chce jeszcze mniej. Ale już jest mega dobrze.


fatu duzo nie ma [bo jest mniej niz 10%]
ale dużo aby było woooow po odwadnianiu
nie przeskoczę o 2 levele
im mniej fatu -> tym lepszy efekt

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Zdeczka przesadzasz, lub za mało oczekujesz, osobiście podchodziłem do diurezy tak jak ty bo przeciez fatu sporo, napewno coś zepsuje itd itd.

Efekt był bardzo dobry, tylko nie w dzien sesji, a dzien, dwa po.

Powód za mało zjadłem, bojąc sie wywalonego brzucha, (IBS).
Wiem, mało tego pewny jestem, że ty napewno władujesz tyle ile trzeba, więc sylwetka zmienie się o 180 stopni, chyba, że coś zje***sz po drodze ;)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
dawno mnie nie było a tu tyle stron , śledzę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
WaCki
Zdeczka przesadzasz, lub za mało oczekujesz, osobiście podchodziłem do diurezy tak jak ty bo przeciez fatu sporo, napewno coś zepsuje itd itd.


są ludzie którzy sie napalają
i mają efekty
i nie mają efektów
są ludzie którzy sie nie napalają
i nie maja efektów
i mają efekty

ja sie nie napalam,a jak będzie dobrze to wolę byc pozytywnie zaskoczony niż strasznie rozczarowany



yol

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Gliceryna na jednych działa na innych nie. U mnie nie podziałała. Diureza działa cuda. Zwłaszcza po odstawieniu wody

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
się zobaczy
oby

nie napalam sie bo fatu sporo siedzi

co innego ~8-9%



co innego 7-6% czy mniej


Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-08-07 15:21:29

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
U mnie gliceryna tylko problemy żołądkowe powodowała. Zgadzam się z Panem Karpiem.

Diureza działa cuda, nie poznasz sie w lustrze

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja pierdziele, ale kosa! Ile bym dał... Heheh, motywujesz nieźle!, trzeba skończyć z podjadaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Daj fote idealnie bokiem bedzie widac ile siedzi na dole brzucha - o ile cos jeszcze siedzi w tym miejscu ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium