SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81600
Wczoraj tak miałem ze na silce byłem 20:10 po 13h w pracy hehe a poszedłem tylko dlatego by pojesc węgli ☺
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
solaros
Nigdy nie zrozumiem co je do tego skłania.

She has admitted to taking 150 – 200 mg of Primobolan or proprionate before competitions, and 20 mg of oxandrolone on training days.
She claims she was at one point tempted to also try growth hormones, insulin and peptides, but ultimately decided they were not for her.

A świstak siedzi i zawija w sreberka.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-02-23 15:24:08


Jak to co, chodzi o dokładnie to samo, co u mężczyzn - nieustanna chęć progresu. Sporo kobiet (wśród zawodniczek przeważnie) bierze, niewiele jednak przesadza w takim stopniu, ale masz multm przypadków podobnych wynaturzeń u facetów, i wcale nie prezentuje się to lepiej niż u niej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Na redukcji pewnie bym olal, nawet jeśli byłby to HC. Teraz jest trochę inaczej. Masa i kolosalne przepaść pomiędzy dniami HC i LC (650 vs 50g ww a chodzi o ilość kcal nie węgli). Do tego dwa czity mi uciekły (czity które nie miałem ochoty zjeść Watf?).Wiem że nagle nie cofne się 2 tygodnie do tyłu, ale wszedłem na odpowiedni tor i nie chcę z.niego zbaczac, jeśli nie jest to wymuszone.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nigdy nie oglądałem (jedynie jak byłem młody i nieświadomy) gazet, pokazów itd.Nigdy mnie obecne sylwetki zawodowców nie jaraly, mało tego. Klasyk to jest optimum. Tak aby człowiek mógł wykonać podstawowe czynności wokół siebie. Ale ja jestem facetem, hetero, więc o facetach się wypowiadać nie będę. Za to żeńskie friki zawsze mnie zastanawiały co ich do tego skłania.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
solaros
CooCaine
Mam pytanie, byles kiedys grubasem:)?

Może nie jak Wojtek czy chociażby Kuba, ale nigdy szczupłą osobą nie byłem.
Taki typowy endo z nadwagą.


Czy uwazasz ze dieta jak Twoja czyli boigata w produkty przetworzone nadaje sie dla typowego endo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jakie mam produkty przetworzone? Ile %?2 snickersy (gdzie zastanawialbym się czy akurat są takie złe) i 150g chleba czy bułki ?

Rozłoż każdy posiłek na czynniki pierwsze, a zobaczysz co albo ile jest junk a ile czysto / neutral.
Ten problem - i o tym pisałem u Wojtka - że jest coś innego niż 5 produktów z ktorych składa się typowa micha prawdziwego kulturysty. Półka z.produktami które nie szkodzą a są unikane bez poważnego powodu. Ja te produkty - z dietetycznego niebycia - używam.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-02-23 16:02:02

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sledzilem triche Twoj blog i lody, batony, ziemniaki, sosy, bulki, prrowki itd itd to nie sa produkty diety w klasycznej diecie. Ryz jaja kurczak itd byly od zawsze uwazane za wzor dlatego pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Masz odpowiedź wyżej. Wzór przez kogo albo dlaczego? Dlaczego piersi z kurczaka a.nie chudy schab? Dlaczego ryż a.nie ziemniaki? Dlaczego jaja a.nie sery? Dlaczego białko na wodzie a nie na tłusty mleku?Itd.
Są setki produktów, z każdej kategorii które są pomijane, a nie ma takich powodów aby je pomijać.Po za mitami i powielanymi schematami.

Zrób taki test. Podejdź do kogoś kogo uważasz (na swojej siłowni) za osobę z wiedzą i zapytaj się Dlaczego je ryż brązowy a nie ziemniaki albo frytki. Dlaczego pierś a.nie wieprzowine czy wolowine.
99,99% nie odpowie nic, bo nie wie Dlaczego. Albo odpowie bo to zdrowe.
Ale kto powiedział że tylko to jest zdrowe (z czym akurat mógłbym dyskutować, czy jedzenie kilka razy dziennie takich samych posiłków akurat jest zdrowe, czy dostarcza wszystkich niezbędnych rzeczy).


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-02-23 16:09:47

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastepuje coraz czasciej ryz ziemniakami, Uzywam keczupu nie wiem sera zoltego, szuszonych owocow czy nie wiem lodow i zastanawiqm sie czy nie interpretuje diety na swoje potrzeby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak robisz frytki? Na tluszczu czu jakos w piekarniku?

I jak podchodzisz do sosow typu czosnkowy czy keczup? Jakie ilosci sa zdrowe


Zmieniony przez - CooCaine w dniu 2016-02-23 16:20:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej