SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3839401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Syfu wiele nie ma.
80/20
Max 70/30

Tyle w zupełności wystarczy.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
dzięki takim jak Ty, upewniam się w przekonaniu, że jem za czysto :) Poza tym, ostatnio lekko luzowałem "pasa" i wpadało więcej rzeczy (ale i tak mniej niż u Ciebie) z "czarnej listy" i niepokojących zmian nie widzę. Więc dieta z lekkim IIFYM jak najbardziej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Pytanie brzmi co jest 'czyste' a co nie.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Jak to co ? Mąka typ 9999999999 z dodatkiem ziemi z którą było uprawiane ziarno, kilo brokułów, otręby, chude mięsko, ryż brązowy.



Wtedy na pewno kibelek nie jest czysty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Mąka? Przecież mąka to produkt przetworzony!
czyste jest tylko: ryż brokuł i pierś!!!!

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Najgorsze jest to jak czytam że dla kogoś jedzenie to praca.
Nie je bo lubi ale musi.

Rozumiem Ifbbpro na kilka tygodni przed występem.
Ale na Naszym poziomie jedzenie to przyjemność z pożytecznym.
Jeść smacznie ale nadal mieć efekty.

Jak widzę na siłowni osoby co menu przeliczaja na ilość zjedzonego ryżu a forma od wielu lat Gdzieś daleko..... Pomimo tego ryżu.

80/20
70/30

Wilk syty i owca cała.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
no, a jeszcze gorsze jest to, że ludzie negują to co jesz, pomimo tego, że widać efekty - pozytywne efekty - stosowanej diety.
u mnie na siłce - generalnie jestem skreślony, za to, że stosuje inne metody żywienia, niż zalecane przez "instruktorów"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Zawsze tak jest, że ten co formy zazdrości to i z jedzenia się naśmiewa jak zobaczy/usłyszy co jesz. Największe kompleksy ma jak staje przed lustrem/zerka na "konkurencję" i stąd się to bierze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Ciekawe jest też to, że łączysz ww z tłuszczam i nic sie nie dzieje. Widać jak istotny jest "tajming".

Co do jedzenia to u mnie na siłowni jest chłopak który zaraz po treningu (od razu w szatni) wcina miske ryżu z rodzynkami a widze sie z nim 4x/wk :) widze, że staje mu to w gardle ale daje rade.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
'Pytanie brzmi co jest 'czyste' a co nie.'

Ja bym powiedział inaczej:

Pytanie brzmi jaka dawka powoduje, że coś przestaje być czyste. I dodałbym, że ta dawka zależy od całości diety i wielu innych czynników.

Hard work & dedication

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium