SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Probowałeś masła Meridian? 5 funtów za 1kg, bardzo dobre i żadnych dodatków.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ja tez redukowalem z 4 miechy
Z ~22% gdzies
Moze katorga to nie byla ale lepiej redikowac od 16 czy 14 a nie 20%+

Logan
Ja nie mieszkam w Uk.
U mnie chyba nie ma tego masla.
A nawet jakby bylo to nie uzywam

Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-09-16 11:13:21

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
ja kupiłem kiedyś 4 masła orzechowe i zjadłem jedną łyzeczkę reszta stoi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
A to przepraszam, byłem pewien, że UK. Ja ostatnio robie swoje swoje masło i takie polecam bo wg mnie najlepsze tylko dobry malakser trzeba mieć.
Łodzianin - u mnie odwrotnie, potrafie "wciągnąć na raz całe opakowanie. Moj rekord do cała miska świeżo zmielonego przeze mnie z 500g orzechów

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Tobie chodzilo o orzwchowe?
W sumie tego tez nie uzywam
Sporadycznie
Wole orzechy.
Wiem co jem.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jak %bf zmienia wszystko.
Jak reaguje organizm.
Masakra.
Laduje sporo ww
Sporo kcal
I nic.
Nie napisze ze jest mniej fatu ale dawniej po kilku dniach jiz nym wodzial roznice.
A teraz praktucznie nic.

Zjem i wysram za przeproszeniem.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Co do masła (niekoniecznie orzechowego) akurat w Irlandii nie powinieneś mieć problemów z zakupem niezłego masła z mleka pochodzącego w znacznym stopniu od krów z chowu pastwiskowego. Zagraniczni eksperci, szczególnie w środowisku primal/paleo mocno cenią sobie irlandzkie masło Kerrygold ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Zeby nie sklamac.
Moja kobieta takiego uzywa bo mowi ze jet najlepsze.
Dla mnie maslo to maslo

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Swoją drogą to dziwne. Niby po redu w chvj wolny metabolizm itp itd, a organizm jednak dużo wybacza. Czy to kwestia mega wrażliwości na insulinę, czy bardziej złożona sprawa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3697
Cheat meal / day na masie oprócz odpoczynku "psychicznego", jakie mają zadanie? Na redukcji regulują prace hormonów. Na masie hormony inaczej pracują. Jest jakieś uzasadnienie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej