SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
WojtekA4
Chociaż, wszystkie smaki poniżej 5g fatu na 100g produktu :) więc raczej low fat ;)

Dla ścisłosci - ~4,5 na 85 więc ponad 5 na 100g

Pozatym nie chodzi o samą ilość fatu tylko o połączenie fatu z węglami (biorąc pod uwage, że to produkt przetworzony).
1

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
__Logan__
WojtekA4
Chociaż, wszystkie smaki poniżej 5g fatu na 100g produktu :) więc raczej low fat ;)

Dla ścisłosci - ~4,5 na 85 więc ponad 5 na 100g

Pozatym nie chodzi o samą ilość fatu tylko o połączenie fatu z węglami (biorąc pod uwage, że to produkt przetworzony).


no fakt wyjdzie z 5.1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886900
lodzianin1
__Logan__
WojtekA4
Chociaż, wszystkie smaki poniżej 5g fatu na 100g produktu :) więc raczej low fat ;)

Dla ścisłosci - ~4,5 na 85 więc ponad 5 na 100g

Pozatym nie chodzi o samą ilość fatu tylko o połączenie fatu z węglami (biorąc pod uwage, że to produkt przetworzony).


no fakt wyjdzie z 5.1


Logan dla ścisłości makro na stronie producenta podane jest na 30g produktu nie na 85 :) Więc te wartości które podałeś są do 30g :D z drugiej strony nie sądze by Sol jakoś bardzo przejmował się tym skoro ma miejsce i na ww i na fat po prostu sobie wliczy x)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
lasican1
lodzianin1
__Logan__
WojtekA4
Chociaż, wszystkie smaki poniżej 5g fatu na 100g produktu :) więc raczej low fat ;)

Dla ścisłosci - ~4,5 na 85 więc ponad 5 na 100g

Pozatym nie chodzi o samą ilość fatu tylko o połączenie fatu z węglami (biorąc pod uwage, że to produkt przetworzony).


no fakt wyjdzie z 5.1


Logan dla ścisłości makro na stronie producenta podane jest na 30g produktu nie na 85 :) Więc te wartości które podałeś są do 30g :D z drugiej strony nie sądze by Sol jakoś bardzo przejmował się tym skoro ma miejsce i na ww i na fat po prostu sobie wliczy x)


Coś mi padło na oczy, byłem sobie gotów dać ręke uciąć, że jest 85g. W kązdym razie przeczytaj co napisałem, nie chodzi o sam fat czy kcal bo to, że można wliczyć jest oczywiste i nie tylko on tak potrafi.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Faktycznie wartosci na 30g Logan, a co masz na mysli pisząc o połączeniu fatu z węglami w przypadku produktów przetworzonych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
W znacznej części produktów przetworzonych (typu batony, cukierki, lody, czy powyższe krakersy) mamy ww+fat.
Oczywiście, że można się odwołać do takich jak żelki czy pierniki lub delicje(gdzie de facto te 6-8g fatu i tak jest) ale nie szukajmy wyjątków, a patrzmy na większość.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
WojtekA4
__Logan__
Myślałem, że jakieś low fat.


Sol i low fat

Hehehe
Dopiero teraz jak musiałem ciąć fat i muszę się postarać aby te 150g nie przekroczyć- wiem już po raz setny- że nie ma opcji abym robił coś na lowfat.
Nie nie ma.
Na low fat mogę się pomeczyc w ostatnim miesiącu.
Ale nie 4 czy 5.
Bez wegli dam radę jechać.
Chęci na początku do niczego nie ma - ale można funkcjonować i normalnie zjeść.
A low fat?
Po za chudy mięsem i rybą nic innego mi nie zostaje.
A chude mięso i ryby nie lubię jeść najbardziej.
Już wolałbym jeść twaróg. Ale jego więcej niż 200g na dzień też nie wciagne.
Z kolei nie jesteśmy też smakoszy białek z jaj.

Choć wiem.że to nieuniknione- ale zostawiam sobie na koniec.
nie na start.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie kumam o co chodzi z tą ilością fatu.Dla mnie czy jest 3,5 czy 6,5 to nadal jest i tak 5.Odkąd wprowadziłem zaokroglanie do najbliższej piątki życie stało się tak jakby łatwiejsze ;)

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Pewnie niewielu wie o co chodzi bo doglebniej tłumaczyłem kilku osobom tylko.
Sprawa wygląda tak jak w matematyce.
Zaokroglanie zarówno fat u węglem do najbliższy piątki.
Jest 33,3 dla mnie to 35.
Jest 12,1 dla mnie to 10.
Itd.
Może i głupie ale skuteczne.

Biorąc pod uwagę możliwy błąd obliczeń 10% - nie da się yebnac.
O ile nie oszukujmy i np.zanizamy/wyzamy kazda liczbę.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
solaros
Pewnie niewielu wie o co chodzi bo doglebniej tłumaczyłem kilku osobom tylko.
Sprawa wygląda tak jak w matematyce.
Zaokroglanie zarówno fat u węglem do najbliższy piątki.
Jest 33,3 dla mnie to 35.
Jest 12,1 dla mnie to 10.
Itd.
Może i głupie ale skuteczne.

Biorąc pod uwagę możliwy błąd obliczeń 10% - nie da się yebnac.
O ile nie oszukujmy i np.zanizamy/wyzamy kazda liczbę.



życie trzeba sobie upraszczać, w ostatecznym rozrachunku wyjdą ze 3 gramy różnicy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium