SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3839180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tanieodżywianie ale po tej zmianie dopiero zacząłem jesc bardziej objetosciowo mniej odczowalem głód a o smaku posilkow nie wspomne. Syfu nadal nie jadlem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sol wroce do pytania. Poniewaz pisales ze to dla Ciebie ekstremalne przejscie z masy na vlcd, co sadzisz o dluzszym ciagnieciu vlcd (dla osob z sporym bf) z regularnymi ladowaniami, Nie wiem 16-20tygodni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie ma sensu. W jakim celu osoba ze sporym %bf ma wchodzić na vlcd? Jeden powód? Żeby zabić metabolizm? Żeby zabić leptyne? Żeby resztę hormonów zyebac ? Żeby mieć psychiczne zejscie ? Bo osoba otula nie je 3000kcal tylko pewnie je wielokrotnosc tego. A vlcd to 1000kcal z hakiem.
Sam sobie odpowiedz.

Vlcd to wyjście ostateczne imo. Wiadomo że ładowanie pomogą ale kto robił vlcd wie jak się człowiek czuje ( czuje się jak szmata i fizycznie i psychicznie ).

NIGDY osobie otylej nie polecalbym vlcd ani żadnej diety ala vlcd. Tylko po prostu ograniczenie syfu i wybór produktów lepszych jakościowo.
Ale ludzie lubię extrema.
Ed extremalnej ilości jedzenia do diety Batmana czy kapuścianej.
A organizm ludzki to nie maszyna.
Kiedyś się zbuntuje.
Albo psychicznie.
Albo fizycznie.
Albo jedno i drugie.
....dokładają do tego jeszcze jakiś uszczerbek na zdrowiu czy problem z hormonami.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-03-06 22:31:17
3

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 292 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8240
solaros
Ale też że by nie było, że to dieta dla mnie.
Tylko.

Mam pozwolenie więc piszę.
Pozdrawiam Natalia.
;)

Taka sytuacja.
Zgłosił się do mnie chłopak.
A raczej jego narzeczona.
Ja nie prowadzę osób a zwłaszcza nie robie tego za pieniążki.
Nie jestem dietetykiem, więc sumienie nie pozwolilo by mi brać pieniążki za rady.
Od amatora, bez wykształcenia w tym kierunku.

Więc nie pomagam na wielką skalę ale też to nie znaczy, że nikomu nie pomagam po za forum ;)
Jest kilka osób którym służę dobra rada.
Wojcio dobra rada.

A już na pewno nie układam ani diet, ani treningu od zera.
Czyli nigdy nie pomagalem i nie będę pomagał osobom które- jakby to napisać- nie mają zielonego pojęcia o wszytskim.
Nie mam na to czasu po prostu.
I brak.mi nerwów na tłumaczenie od zera.

Wiem że jakbym brał za to kasę- tj. Wszytsko robił od zera- to zanim by taka osoba załapała o co chodzi - to juz na kilka supli bym miał.
Ale ja nie robię tego dla pieniążków, nigdy nie robiłem i nigdy nie będę.....chyba.
Na pewno nie dopóki dopóty będzie mnie to cieszyło.
A kilka zdań podziękowania, uśmiechnięta buzia, csy radosc kobiety - znaczy więcej niż 250pln wplacane mi na konto co miesiąc.

Z kolei z osobami które ogarniaja temat a potrzebują kilku wskazówek - to czasem- czemu nie.
Nie ma takich osób dużo.
Ale kilka jest.

Wracając do meritum.
Napisała dziewczyna że jej chłopak za dwa tygodnie startuje i czy bym mu nie pomógł.

Oczywiście dieta przed - wiadomo
Jaja na śniadanie na sucho
4x ryż plus Kura.

Chłopak dostał wytyczne.
Tylko wytyczne.
I o to jak wygląda jego miska teraz.

Co jest najlepsze.
Chłopak je mniej kcal niż jadł
- a jak się czuje- mógłby napisać sam, ale nie ma konta, więc nie napisze.
Może jego kobieta się odważy;)

Czy chłopak wejdzie do finału albo czy będzie pudło- tego mu nie zagwarantuje.
Ale zagwarantować mogę, że nie będzie NIGDY funkcjonował jak zombie.
Jak to w 99% ma miejsce .

Chłopak je ze smakiem.
Czeka na posiłki.
Żyje.
Nawet mając 50g wegli i 50g fatu na dzień.

Bo na tym to polega.


Pod wszystkim, co tu napisane, podpisuję się obiema rękoma. Miło się czyta takie wypowiedzi, tym bardziej, że tyczą się one sytuacji, którą przerabiam pod własnym dachem. Samopoczucie Narzeczonego - na ogromny plus, sytuacja w domu - na ogromny plus, wiara w to, że będzie dobrze - na ogromny plus

I nie wiem ile razy jeszcze będziemy mieli okazję podziękować, teraz mam chwilę by zrobić to "publicznie" co też czynię. W imieniu swoim i Narzeczonego. Bo to, co dla niego zrobiłeś/robisz, to KAWAŁ DOBREJ ROBOTY. Wiara w ludzi powraca. Dobra karma podobno też, więc wierzę, że do Ciebie wróci z podwójną siłą.

P.S. Ryzykujesz, że teraz tłumy dziewczyn/narzeczonych zgłoszą się do Ciebie z podobnym problemem
4

"Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie wydaje mi się
napisze Ci może jeszcze tak - 9 na 10 pw kasuje, nawet nie czytając,jeśli nicka nie kojarzę
i nie dlatego że jestem 'bucem',albo mam takie ego - tylko po prostu nie ma czasu
bo jak już zaczynam rozmowę to niestety nie potrafię powiedzieć NIE,tudzież skończyć

a jak już przeczytam tą jedna wiadomość, to też nie zawsze odpisuje,o czym mam napisane w stopce
w Waszym przypadku widocznie tak musiało być

ps
swoją drogą w karmę też wierzę
o mnie od zeszłego roku powoli chyba zaczęła sobie przypominać





Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-03-06 23:52:54

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 292 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8240
Tym bardziej się cieszę, że moja wiadomość nie została skasowana przed odczytaniem

Niech karma powraca, kontynuuję poczytywanie z mniejszego lub większego ukrycia, zdrowia życzę i dalszego progressu

I z pewnością jakoś się odwdzięczymy, za wszystko


Zmieniony przez - natka. w dniu 2017-03-07 10:26:11

"Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
solaros
Nie ma sensu. W jakim celu osoba ze sporym %bf ma wchodzić na vlcd? Jeden powód? Żeby zabić metabolizm? Żeby zabić leptyne? Żeby resztę hormonów zyebac ? Żeby mieć psychiczne zejscie ? Bo osoba otula nie je 3000kcal tylko pewnie je wielokrotnosc tego. A vlcd to 1000kcal z hakiem.
Sam sobie odpowiedz.

Vlcd to wyjście ostateczne imo. Wiadomo że ładowanie pomogą ale kto robił vlcd wie jak się człowiek czuje ( czuje się jak szmata i fizycznie i psychicznie ).

NIGDY osobie otylej nie polecalbym vlcd ani żadnej diety ala vlcd. Tylko po prostu ograniczenie syfu i wybór produktów lepszych jakościowo.
Ale ludzie lubię extrema.
Ed extremalnej ilości jedzenia do diety Batmana czy kapuścianej.
A organizm ludzki to nie maszyna.
Kiedyś się zbuntuje.
Albo psychicznie.
Albo fizycznie.
Albo jedno i drugie.
....dokładają do tego jeszcze jakiś uszczerbek na zdrowiu czy problem z hormonami.





Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-03-06 22:31:17


Dzieki za odpowiedz. Ja juz sie wpakowalem i 10 tydzien to chyba za pozno zeby zmienic zdanie :) Dogram to do konca.

*co do karmy ehhhh nawet mi nie mowcie


Zmieniony przez - CooCaine w dniu 2017-03-07 10:35:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dzieje się






Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-03-08 05:30:46
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174903
Czyli w twoim stopniu zaawwnsowania mozna by przeplatac caly rok 10-12tyg masy I 2-3tyg redu I miec niski bf!
Niezle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5:30 rano, brzuch jak ta lala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium