SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3840424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Solaros TWOJE PARÓWKI!!!





Kurka dlugo nie jadlem parowek. Salcesonu 0. Wit. C tez 0 :D i dopiero jak zaczelem sobie organizowac dni 0ww jak ty, a wiecej fatu w te dni to parowki zaczelem jesc, a tu prosze jakie korzysci :)

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dobre jakościowo podroby (takie gdzie jest 90% mięsa,bez mom) nie są złe. Co innego produkty parowkopodobne.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 190
Solaros obserwuje Cię jakoś od 2-3lat. Wiem, że masz wiedzę na ten temat więc zapytam.
Dieta jest ale nie ma kasy na suplementy. 2 Najpotrzebniejsze suplementy według Ciebie to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
w sumie nie wazne


Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2016-05-16 14:31:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Zależy czego potrzebujesz.
Takie top 5
Białko - uzupełnienie braków/lub jak ja po treningu kiedy stałego posiłku nie jesteś w stanie zjeść.
Bcaa - okolotreningowo (antykatabolik,mniejsze zmęczenie,mniejsze domsy)
Kreatyna - wzrost masy,siły,antykatabolik
Omega 3 - uzupełnienie Epa/DhA

No i coś przed treningiem.
Tu już pole manewru zależy od tego co potrzebujesz.
Kofa daje kop.
Arginina,cytrulina daje pompę.
Ba - zwiększa wytrzymałość.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Miało być Top 2, a tu masz całą suplementację za free rozpisaną..:)

..... mój brachol 10 lat młodszy ma takie rzeczy na półce, że tylko oczy przecieram, mówię po co ci to, a bo słyszałem mówi:)..,
i mu nie przegada..


Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2016-05-16 15:07:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
R17
Solaros obserwuje Cię jakoś od 2-3lat. Wiem, że masz wiedzę na ten temat więc zapytam.
Dieta jest ale nie ma kasy na suplementy. 2 Najpotrzebniejsze suplementy według Ciebie to ?


jak miska dopięta to tylko kreatyna

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
solaros
Dobre jakościowo podroby (takie gdzie jest 90% mięsa,bez mom) nie są złe. Co innego produkty parowkopodobne.


u mnie w mięsnym były parówki na wagę wedzone po 24 złote ale 96 % mięsa i pyszne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Leon_ee
Miało być Top 2, a tu masz całą suplementację za free rozpisaną..:)

..... mój brachol 10 lat młodszy ma takie rzeczy na półce, że tylko oczy przecieram, mówię po co ci to, a bo słyszałem mówi:)..,
i mu nie przegada..



Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2016-05-16 15:07:21


reklama i bez ćwiczeń na suplach jest forma

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Większość osób przechodzi ten etap jak nie ma na co kasy wydać więc wydaje na niepotrzebne suplementy,kiedy większość nie działa a te które działają bazują na w.w.podstawach.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium