SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3831945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 421 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57247
Gdybys mial ochote zamowic to musclefoods ma dostepne , zreszta duzo od nich zarcia zamawiam bo mi tak wygodniej :)

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 183 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44691
Szama elegancka !

Pamiętam jak wspominałeś przy ładowaniach, że jednak trzeba fat nisko trzymać jak ładujemy więcej węgli - pytanie czy jest to również kwestia indywidualna, że np Ty do posiłku gdzie masz 200WW dorzucisz np snikersa i łącznie wyjdzie też 40-50 fatu i będzie ok a np ja jak dorzucę do 80g ww dorzucę 30fatu to jednak organizm zgłupieje i po jakimś czasie jednak ten bf będzie rósł ?
Pytam bo po prostu nie daje rady już wciskać żarcia a nie mam jak rozłożyć inaczej posiłków.. więc jedyną opcją jaką widzę, to większe objętościowo posiłki a co za tym idzie dodanie właśnie jakiś budyniów/kaszek/lodów - czegoś co szybko zjem i dorzucę trochę dodatkowych kcal :D


Zmieniony przez - Kalafson w dniu 2017-02-14 11:51:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
jak nie spróbujesz to się nie dowiesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
solaros
Co za lody w ogóle. Teraz tak wnikam i na 100g masz ok. 3g fatu/ mniej niż 10g wegli bo używają Stevii i erythritol/ ok 7g błonnika/ ok 9g białka. Ja yebe. To na redukcji oyebujesz sobie takiego 1 pinta (pół litra prawie) i masz 20g wegli z hakiem i niecałe 10g fatu.

Kuba ładuj kontener i przysylaj.

Ja tego ku#wa nie ogarniam.
Możesz iść sobie w stanach do takiego sklepu i kupić sosy zero.
Chyba wszytskie.
Pewnie nawet i keczup zero mają.
Tortille.
Pieczywo.
Napoje.
Nawet kurde lody prawie bez kcal - skąd tyle grubasów.

To przecież mając takie produkty do dyspozycji reduckja na vlcd była by przyjemnością.
Bo wyebalbys z 4 Tortille ,pół litra lodów i nadal byś 50g ani wegli i ani fatu nie przekroczył.

Nie kumam.




Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-02-14 10:16:14

Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-02-14 10:16:30


A z drugiej strony mają instant jajecznicę z parę centów, otyłość przeważnie dotyczy tam osób które kupują pokarm gotowy najsłabszej jakości. Mięso, warzywa i owoce w sklepach whole foods są x razy droższe nisz gotowe produkty do podgrzania.

A produkty zero w cale takie tanie nie są. Taka moja obserwacja po 3 miesiącach pobytu :).

Dodatkowo jak już 16 latki wszędzie wożą dupę samochodem , no to jest jak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
solaros
Nie dlatego. Bo całe żarcie przetworzone jest po prostu tańsze. Kiedyś oglądałem program o grubasach w UK i dietetyk zapytała się dlaczego kupuje co kupuje - to mówili jej za za 10f wola sobie kupić 3pizze,frytki,kole i 2l lodow niż dwie "zdrowe" rzeczy ,też za 10f. Dorzucić trzeba lenistwo ......ale kur#a - ptEciez jak ja był miał takie produkty do dyspozycji to 24 miesiące w roku byłbym w formie startowej. Bo objętościowo jesz tak samo a masz 1/5 makro.


kosztem czego? Oczywiscie wszystko zalezy od dawki, ale tez bez przesady, bo to co siedzi w produktach zero jest ogolnodostepne, a kazdy moze wyciagnac sobie wnioski sam z tego z czego sklada sie pozywienie FIT ZERO LIGHT. Zachwalenie makrosow, zupelnie pomijajac sklad i ewentualnie skutki takiego odzywiania z punktu widzenia zdrowotnego, badania, badania, badania




Zmieniony przez - gateway93 w dniu 2017-02-14 18:30:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
Otyłość jest w szczególności spowodowana sztucznie modyfikowaną peptydami i hormonami zywością i ludzkim lenistwem ...
,,,ktos powie " no ale przeciez jeszcze genetyka itp''...
..doopa.
...Bóg nie ingerował w geny np. 13sto letniej amerykańskiej dziewczynki która ma cycki większe od przeciętnej Polki w ciąży...za to ludzie juz tak właśnie poprzez żywność.
prosty przykład to mleko..odciagane w hodowli od ciężarnych krów i teraz mam pytanie do wszystkich....
...powiedzcie mi jak ta krowa zaszła w ciążę jak ona w życiu na oczy byka nie widziała?

jak to sie mówi"bogatemu to sie i byk ocieli" ..
ale tylko w ameryce
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
No jak to jak. In vitro.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
gateway93
solaros
Nie dlatego. Bo całe żarcie przetworzone jest po prostu tańsze. Kiedyś oglądałem program o grubasach w UK i dietetyk zapytała się dlaczego kupuje co kupuje - to mówili jej za za 10f wola sobie kupić 3pizze,frytki,kole i 2l lodow niż dwie "zdrowe" rzeczy ,też za 10f. Dorzucić trzeba lenistwo ......ale kur#a - ptEciez jak ja był miał takie produkty do dyspozycji to 24 miesiące w roku byłbym w formie startowej. Bo objętościowo jesz tak samo a masz 1/5 makro.


kosztem czego? Oczywiscie wszystko zalezy od dawki, ale tez bez przesady, bo to co siedzi w produktach zero jest ogolnodostepne, a kazdy moze wyciagnac sobie wnioski sam z tego z czego sklada sie pozywienie FIT ZERO LIGHT. Zachwalenie makrosow, zupelnie pomijajac sklad i ewentualnie skutki takiego odzywiania z punktu widzenia zdrowotnego, badania, badania, badania





Zmieniony przez - gateway93 w dniu 2017-02-14 18:30:46


Przecież wiadomo- chyba? - że nikt o zdrowych zmysłach czy choć trochę myślący nie będzie lądował 100% jedzenie iajac w formie zero.
Po pierwsze że się pojsra od nadmiaru polioli.
Po drugie nie wiadomo jaki wpływ będzie miało za 10 czy 20lat.
Ale to jest jednoznaczne z tym że- dla osoby myślacej - iffym nie oznacza ładowanie 100% śmieci w siebie.

Chodzi o większy wybór.
Chodzi o wieksze możliwości.

A jak coś się robi z głową to nic nigdy nie zaszkodzi.
Bo to tylko dawka decyduje co jest trucizna a co nie jest.
Nie produkt sam sam w sobie.
Bo nawet woda mineralna można się zapic na śmierć.
2

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Sol robiles te pankejki z all ???

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
kvrwa co za lody, jeszcze pewno smak tez dobry, może kiedyś my też bedziemy mieć

łodzianin ja próbowałem tcyh pankejków mega sząłu nie robią, ale sa ok tlyko ze jak dla mnie dużo kalorii w małej objetości:D

mam chyba jeszcze gdzieś z połowe paczki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium