SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3838650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
lodzianin1
WojtekA4
Swego rodzaju fajny rodzaj "zapłaty" za miesiące wyrzeczeń i poświęceń.


Troche satysfakcji jest



Zgadzam się z tym
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
solaros
Jednak słowiańki to słowiańki,zwłaszcza polki. Brakowało mi tego widoku. Samego widoku zadbanych dziewczyn, a nie wielorybów których może wyrzuciło na plażę.


Mieszkam w Niemczech. Byłem teraz na urlopie w PL. Aż ciężko uwierzyć, że gdzieś na świecie po ulicach chodzi tyle ładnych dziewczyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dziewczyny mają o tyle łatwiej aby ładnie wyglądać wystarczy że zadbają trochę o dietę. A jak już się trochę porusza ,zwłaszcza na siłowni to już poezja.Faceci z kolei jak nie jedzą to bebzona nie wisi ale to za mało jednak.
4

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja mam przykład mojej żony. Rok temu urodziła się córeczka. A ona szczuplejsza jak przed ciążą chociaż diety jakoś specjalnie nie trzyma:D A przy okazji ma hashimoto, więc wg. internetowych grubasek powinna mieć teraz ze 30kg nadwagi:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
solaros
Dziewczyny mają o tyle łatwiej aby ładnie wyglądać wystarczy że zadbają trochę o dietę. A jak już się trochę porusza ,zwłaszcza na siłowni to już poezja.Faceci z kolei jak nie jedzą to bebzona nie wisi ale to za mało jednak.


Oj no nie wiem, raczej powiedziałabym, że zarówno pewni faceci, jak i pewne dziewczyny mają łatwiej, w zależności od genetyki. Sama znam wiele dziewczyn, które ciężko pracują na swój wgląd, a pewnie i tak nigdy nie będą wyglądać jak niektóre, które nie robią prawie nic.
Martainn - fajnie, że mimo problemów hormonalnych z sylwetką wszystko jest jak należy, ale niestety duża większość kobiet z niedoczynnością nie może tego o sobie powiedzieć, i to zazwyczaj nie jest kwestią lenistwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
dokładnie wiem po swojej żonie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
W domu głównie ja jestem od jedzenia więc je to co zrobię. Jest więc w miarę czysto. Na nią działa. Na mnie nie:P a z hormonami u mnie hit:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
zgodze się z Berry. generalnie facetowi łatwiej zarówno schudnąć jak i złapać mięsnie. Wiadomo , więcej testosteronu robi swoje. Kobiety mają więcej estrogeny czyli łatwiej łapią tkanke tłuszczową. Plus u kobiet znacznie częściej problemy z tarczycą która wiele może namieszać. Tak czy siak, niezależnie czy mężczyzna czy kobieta, nalezy mieć zdrowy rozsądek w jedzeniu , nie obżerać się i ruszać się a będzie wsyglądać się okej. (nie twierdze że jak fitness model, ale wygląd będzie schludny i w miare szczupły)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Prosze jak ladnie podsumowane

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Mi chodziło bardziej o to że dziewczyna nie musi mieć mięśni aby ładnie wyglądać i żeby faceci się za nią oglądali. Wystarczy że jest szczupła. Facetowi to że jest suchy nic nie da.A to że jednym łatwiej innych trudniej to inna bajka.

Ja już w samolocie. Powrót do normalności......ale wakacje rewelacja. Kortyzol pewnie nie zleciał w dół ale to co planowałem to się udało. No prawie ( Wojtek ;) ) . Wczoraj jeszcze szybki trening w FitComplex w Lublinie. Myślałem że mi serducho wyskoczy przez gardło. I albo takie światła w toilet fajne albo jestem nadal zayebisty jaki byłem przed wylotem.

Do tego wczoraj CarbNite,już typowy.

Od jutra,w sumie od dziś wieczór już zwykła codzienność i monotonna dieta bez grama alkoholu.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-08-31 14:10:15

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium