SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3840029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
Sol mam pytanko do ciebie w kwestii I'BB ☺ za tydzień zaczynam 3 fazę nogi i powiedz mi czy dobrym pomysłem jest wrzucić jakąś speckę na lapy do tych 4tyg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Mimo wszystko nie porównywałbym Szpilki do Zimnocha. Szpilka pokonał Mollo dwa razy, kiedy był dużo gorszy niż teraz jest, a z kolei sam Mollo był w dużo lepszej formie ze Szpilbergiem. Szpilka przegrał poki co z dwoma bdb pięściarzami. Wiem, że można nie lubić Szpili, ale patrzmy jednak obiektywnie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Takie tam


Wpisow brak ale tyram dalej.

Moze sobie wkrecam i wiem pisalem o tym ale barki na plus.
Nie sa ogromne ale juz nie odstaja od nieproporcjonalnych lap.
Za dwa tygodnie ruszam z prior na pley - qiec i szerokosc plecow podgonie,przynajmniej tam mysle.

Wczoraj kryzys jak nigdy.
Tj.zawsze w niedziele dochpodze do siebie ale wczoraj nie moglem glowy podniesc z sofy.
Ja lezealem,a mlody wyrzywal sie na mnie.
Lacznie pewnie z 14h snu.
Dzis za to jak mlody Bog,ale pewnie treningu nie bedzie,a szkoda.
Kolejny trening wypada w srode,jesli nic sie nie zmieni.
Zycie.

Ogolnie z progresu zadowolony bardzo.
Waga kosmiczne 96,6 i rosnie.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-02-22 14:17:43

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
waldi198
Sol mam pytanko do ciebie w kwestii I'BB ☺ za tydzień zaczynam 3 fazę nogi i powiedz mi czy dobrym pomysłem jest wrzucić jakąś speckę na lapy do tych 4tyg ?

A ile chcesz razy trenowac?
10 razy na 7 dni?
Ja kombinowalem rok temu i za dobrze na tym nie wyszedlem.
Robisz w jeden dzien specke i ma byc specka i nic wiecej do niej.
Ew. mozna by bylo pomyslaec o treningu am/pm ale niewiele osob ma mozliwosci.

Osobiscie bym odradzal.
Nie wazne jaka to specka [jaka grupa miesniowa] - wykonujesz kilkadziesiat serii w ten dzien na ta grupe.
Wiekszy przyplyw krwi,wiekszy dowoz skladnikow odzywczych - ale tez wieksze przetrenowanie.
Wiec lepiej zostawic jak jest w oryginale i zadbac o regeneracje tej partii.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
xzaar77
ja tak zrobilem ze spartakusem
wiedzialem ze byl - chyba kazdy ogladal film z Douglasem.
Ale dopiero gdy powtsal serial zaglebilem sie bardziej.
Potem zalowalem bo nie dosc ze okrili strasznie to wiedzialem jaki bedzie final kazdego sezonu.
Teraz nawet nie czytam,nie wnikam,ogladam iu sie zastanawiam kto tym razem go bedzie probowal wyc#ujac.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Sol, ale jesteś dzik! rosniesz jak na drożdżach :) i masz fajne gaciory ;) serio widać poprawę, coraz bardziej nabity. Mięśnie pełniejsze i barki urosły, to widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
jak sie zaczynam bac swojego odbicia w lustrze to cos jest na rzeczy

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Łapy to też masz przeogromne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
fajnie jest, te plecy jeszcze nadgonic to tył bedzie kompletny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Plecy zaczynam prior za 2 tygodnie. 5 extra treningów. Do tego nadal Reg Park.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium