SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3840131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Tyle nowego że białko carmel. I przymrożne zdeka. Wiesz,były czasy że jadłem 3x w 1 dzień (3 x 125g sera) na tym samym bialku więc nawet zmiana smaku białka to duża zmiana.

Po powrocie z pracy otworzyłem lodówkę i usłyszałem 'zjedz mnie ,zjedz mnie' trzeci raz powtarzać nie musiało.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-06-17 21:24:28
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Ja właśnie w tej chwili wrzuciłem do zamrażalki 250 mascarpone, 2 żółtka, 2 łyżki jogurtu naturalnego, wpc apple pie taki mix..., na sam koniec tej wyżery:)


Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2016-06-17 21:39:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Czytam to z mega zazdrością :) może kiedyś też dojdę do takiej samoanalizy siebie i przeciwdziałania, akcja >reakcja - mega. Na razie te o mam coraz bardziej tego dość :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Mogę Ci napisać że ja w tym wieku jaki Ty masz nadal myślałem że na masie się robi 6- 10 reps a na redukcji 12-15.A jeśli chodzi o dietę to jedyne co potrafiłem to obliczyć cpm. Masz czas,byle cierpliwości starczyło.
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3697
Solaros co pić na treningu? Woda, BCAA, izotoniki? Co najlepiej się sprawdzi z Twojego doświadczenia?


Zmieniony przez - desmoRR w dniu 2016-06-18 12:55:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ja popijam bcaa z izo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3697
lodzianin1
ja popijam bcaa z izo


Nie dopisałem, biorę yoszke. Izotonik może zakłócić działanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jak był posiłek przed to bcaa styka choć IMO to nadal nie optymalne wyjście bo to tylko 3 aminki.Jak wiadomo aby nastąpił wzrost szybkości syntezy potrzeba min. wszystkich eaa więc albo eaa albo białko. Niekoniecznie izolat,no chyba że ktoś musi bo np. ma problemy z laktoza czy liczy każdy gram białka. Dla.zwykłego śmiertelnik nie ma wielkiego znaczenia czy to izolat czy mix czy samo wPC.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Dzięki za te wczorajsze odpowiedzi, poszedłem na siłkę mając to w głowie i było przyjemniej. zobaczymy jak będzie ciało reagowało:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3697
solaros
Jak był posiłek przed to bcaa styka choć IMO to nadal nie optymalne wyjście bo to tylko 3 aminki.Jak wiadomo aby nastąpił wzrost szybkości syntezy potrzeba min. wszystkich eaa więc albo eaa albo białko. Niekoniecznie izolat,no chyba że ktoś musi bo np. ma problemy z laktoza czy liczy każdy gram białka. Dla.zwykłego śmiertelnik nie ma wielkiego znaczenia czy to izolat czy mix czy samo wPC.


Według Ciebie BCAA > izotonik ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium