SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3840827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Taka sytuacja,a nawet dwie

wczoraj 3 dzien LC,w sumie drugi i pol
akurat tak sie zlozylo ze w pracy ciezszy okres niz zawsze wiec xx ton przerzuconych
we wtorek zonk po pracy,dwie bulletproof cofe troche mnie postawily na nogi
troche
poszedlem na trening bo juz w sumie musialem - jakby to byl ponidzialek to bym odpuscil ale w poniedzialek nie hbylem ,w piatek tez nie pojde - wiec stosujac moja naczelna zasade '100% albo wcale' poszedlem na trening

barki

zrobilem wyciskanie w bluzie,bo okolo 12-13 stopni bylo az
rozgrzalem sie,sciagnalem bluze
chcialem zrobic Front Raise - pacze w lustro a tam jakis koles z doyebanymi barkami
dopiero po kilku sekundach doszlo do mnie ze to ja


druga sprawa

wrocilem,chcialem zjesc tortille wiec nastawilem [w sumie juz zrobione] mieso mielone z indyka
dodalerm tylko sos i poszlismy z mlodym na gore
po jakis 30min leze,waham i cos daje po nosie strasznie
waham dalej i juz wiem ze to przypalone mieso
juz sie mialem mojej kobiety pytac czy czasami czegos nie robi jak sobie przypomnielem ze dobre 30minut temu chcialem sobie tylko mieso podgrzac

zlecialem na dol - w kuchni czarno
dziwne ze sie alarm nie wlaczy
?

ale z racji tego ze juz sie nastawilem na ta tortille chili con carne - zaczalem wyskrobywac nieprzypalone [tak bardzo] mieso
i z dania gdzie bylo ok. 900g miesa - zrobila sie poracja gora 300g
zjadlem ale jakbym wiedzial to bym odpuscil,a w polowie pierwszej tortilli juz mi sie nie chcialo nic robic od nowa

.............jak sie ma LC to sie czasami nie mysli

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
....aaaa i tak sytuacja - kolejna - tez z wczoraj

siedze i dochodze do sibie miedzy seriami
podbija znajomy,kawal chlopa swoja droga
gadka,szmadka i doszlismy do etapu redukcji
to mu opowiadam jak to wyglada u mnie - a on na to ze
'on pier*oli te diety,jak chce lepiej wygladac zmienia cypio na propa i dece na mastera czy tren'

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
To jest najgorsze. Ci co są na bombie c lat w dużej mierze wola manewrowac środkami zamiast pokombinować w kwestii diety. Jeden robi podobnie a dieta nadal na odyeb, a drugi zapodaje jedynie cypio z boldem, ale kombinuje z dietą i jest 24/7 pocięty z 6% bfa, a tamten jest po prostu duży z 12% bfa

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie ma takiej retencji,ze 3kiLO mniej wody i redukcja zakończona ;)


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-06-29 16:28:53

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 48 Wiek 50 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17923
@Sol z tego co zrozumiałem z opisu te Twoje nowe ADRENO wymaga odstawienia przynajmniej na 2tyg pobudzaczy takich jak spalacze, przedtreningówki itp, aby zresetować wrażliwość organizmu czy jakoś tak. Zamierzasz z nich zrezygnować czy tylko dołożysz bez względu na siłę działania? Mi ciężko było by iść na trening po mojej pracy bez przedtreningówki a tak po niej to mam siły w ogóle iść na trening:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Miałem ostatnio podobną rozkminę:) Tj kiedy stosuje się bloker kortyzolu - już mniejsza z jakich źródeł, to czy nie warto wyrzucic wszystkie pobudzacze z herbatą łącznie? Z punktu widzenia redu jest to problematyczne bo:

- usuwając takie stymulanty czy nawet herbatę/kawę pozbawiamy się środków potęgujących utratę faktu

- pytanie jednak czy bloker kortyzolu będzie tak samo skuteczny jeśli będziemy je cały czas używać?

- kolejne pytanie to długość cyklu na takim blokerze - 4 tygodnie. Wtedy może warto rozbić czyli 2 tyg pierwsze totalny out każdego rodzaju pobudzaczy, a potem lekkie wejście.

W sumie jeżeli ktoś chciałby totalnie postawić na spadek kortyzolu to wszystkie stymulanty out + deload lub totalny off treningowy (i wtedy np dodać spacery)



Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-06-30 09:42:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
dlatego redukcja najlepsza jest na saa nie ma wtedy czym się przejmować

zawsze organizm redu będzie odbierał jako rzecz mocno stresującą , tak więc wywalanie kortyzolu to rzecz normalna
druga sprawa czy naprawdę on tak mocno nam przeszkadza

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21598 Napisanych postów 30821 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870904
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
u mnie jakby nie tej je*any dol brzucha to w sumie plazowke juz bym mial
no ale.....brzuch odstaje,tj. dol i psuje efekt strasznie

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Z roku na rok definicja "plażowej formy" zmienia się coraz bardziej. Kiedyś z takim BF-em na scenę wychodzili

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium