SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3840961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jak było jakieś pytanie do mnie to odpowiem później. Dzisiaj wolne wiec w końcu mogę spędzić więcej niż 10min w.kuchni, na podgrzanie jedzenia.

Dziś padło jednak na gluten i czekoladę

Jak się zmieszcze w.makro to będzie jakiś deserek.
Jak nie, a.mam nadzieję że nie - to będzie extra posiłek.

Do tego mięsko na okres potreningowy prawie gotowe

1,2kg udka
1,4kg karkówki

Do pierwszego kasza
Do drugiego fryty.




Do tego ze dwa Burgery z serem z wczoraj


+ ze 3 sztuki owoców, dwa batony i btw zamknięte.

THIS IS WHAT I CALL FLEXIBLE DIET!!!

Już się nie mogę doczekać aż wrócę z treningu i dam sobie zielone światło.
Bo chyba o to chodzi aby posiłki jeść z przyjemnością?


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-03-26 13:15:12

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Do czego to doszło, że człowiek nie chce sie w makro mieścić

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Bo jak mam czita to na koniec dnia decyduje czy dam radę zjeść jeszcze coś czy tylko dobije węgle i FAT. Wczoraj nawet jakby to bym chlebek jeszcze cieplutki z karkoweczka i kiszonymi ogórkami nie dałbym rady. Więc wliczylem. Dzisiaj będzie podobnie. Jak ocenie że dam radę coś zjeść to ten kopiec z gofrow będzie czitem /ekstra posiłkiem.





Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-03-26 13:27:17

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1128 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68564
Śliczne goferki, sol... Tylko czekać, a pojawi się karpatka z ciastem własnej roboty .

wakor - no właśnie może tak być - pod wpływem hormonów inaczej reaguje się na jedzenie - smaki, zapachy... Tylko kobieta w ciąży uświadamia sobie, że to hormony są przyczyną, a facet na redukcji już niekoniecznie, pomimo tego, że też może być pod ich wpływem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
łądny kawał karczku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
M-ka, masę do karpatki robiłem. Nie raz.Ale obecnie nie mam tej miski do ucierania masy z masła i budyniu. Swoją drogą to moje najulubiensze ciasto.
No i ptysie 'mamine'.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-03-26 22:04:13

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
Noo ptysieee masakra jak dawno nie jadlem :( takich domowych...ale jutro wleci sernik i jablecznik:) domowy pieczony, swiezutki, pachniutki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10661 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
u mnie już własne dzis wlecial kawałek jabłecznika mega mega mega

jutro zapewne powtorka i sernik koniecznie;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
Hehe pewnie ze tak ;) bedziemy sobie zalowac, ciezka pracujemy na to :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1128 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68564
solaros
M-ka, masę do karpatki robiłem. Nie raz.Ale obecnie nie mam tej miski do ucierania masy z masła i budyniu. Swoją drogą to moje najulubiensze ciasto.
No i ptysie 'mamine'.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-03-26 22:04:13


Bez miski też się da zrobić krem, blenderem (jeśli dobrze zrozumiałam, że chodzi o brak miski do miksera).
Ja bardzo dawno nie robiłam karpatki, ale narobiłeś mi smaka tym kremem i niedawno upiekłam - wyszła super i obiecałam sobie, że będę robić częściej. Ciasto w sumie proste; jest troszkę zabawy, ale dla tego smaku warto się czasem poświęcić .
Jak jadłam, współczułam bardzo biedakom na bezglutenowych i beznabiałowych dietach, których takie rzeczy omijają .
Ptysie będą następne......
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium