Witam, w nowym roku postanowiłem zacząć ćwiczyć. Teraz tak, przedstawię Wam niżej jak wygląda mój trening - 6 Weidera (jestem na 3 dniu) - Program 100 Pompek (11-20 pompek, 3 dzień) Mam tutaj jeszcze sztangi 2x po 10 KG. Pytanie brzmi, co mogę dodać zmienić i ile dzwigać na rękę ile serii :) 1997 rocznik, 56KG, 180 CM
Hej, może chciałby ktoś dorobić sobie pare dyszek albo zrobić to dla własnej satysfakcji Potrzebuje 3/4 dniowego planu z waga własnego ciała - jedyny sprzęt jaki mam to uchwyty do pompek oraz gumy oporowe z uchwytem. Za wszystkie propozycje z góry dzięki. Póki co jestem na poziomie ok. 20 pompek na raz
Witam . Od dłuższego czasu robię pompki klasyczne ale w przeciągu ostatnich 2 tygodni nie mogę zrobić tyle pompek co kiedyś czyli jakieś 30, 40 pompek mniej . Mam takie uczucie jakby mi w łokciach brakowało sił xD. (pompki robię codziennie ) Heeelp .
[...] rowerek. Staram się bywać 2 razy w tyg. na basenie. Co rano rozciąganie plecków (mam b.duże problemy z kręgosłupem i dzięki ćwiczeniom świetnie sobie z tym radzę) + 40 pompek + 10 x podciąganie na drążku. to chyba wszystko jeśli chodzi o sporty. nie palę. w pracy 8 godz. siedzenia. Sylwetka normalna, wzrost 184 cm na 75 kg. Weekendy lubię [...]
[...] - A expander z przodu i nad głową (na przednie i srodkowe aktony - dac? Ewentualnie gdzie?) 4. WOLNE 5. KLATA + TRIC + PRZEDRAMIONA KLATA: Jako rozgrzewka to troche roznych pompek (w sumie około 50) -Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej - Wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce poziomej - Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na [...]
witam moze byc tak ze codziennie bede robil tak: 3serie 14/15/16 pompek rano i tak samo wieczorem. po tygodniu zaczne 16/17/18 itd? narazie max zrobie z 18 pompek a musze za dwa miechy zrobic conajmniej 30...
Mam dość proste pytanie dotyczące pompek. Jaka jest różnica przy robieniu pompek z złączonymi nogami a rozwartymi jak sam uważam że prawidłowo się robi pompki ze złączonymi nogami lecz jednak widziałem już paru ludzi co ćwiczyli z rozwartymi nogami.Więc proszę o odpowiedz
Siema 23 mam testy do armii i szukam środka, który da mi kopa i nie podniesie w dużym stopniu ciśnienia. Mam problem ponieważ przy robieniu pompek bardzo szybko męczą i pompują mi się mięśnie. Testy mam we wtorek i szukam pomocy. Jakieś rady? Obawiam się pompek ponieważ nie chce żeby łapy mi szybko zdechły przy stresie itd.
Wiem ze pytanie jest dosc nietypowe, ale ostatnio postanowilem ze chce dojsc do 200 pompek w jednej serii.. czy moglby mi ktos dac rade jak trenowac? czy poprostu nawalac pompek ile wejdzie czy cwiczyc jakims planem.. zalezy mi na tym wiec prosilbym o rozsadne odp.. Z góry dziekuje ; )
Witam. Chciałbym wzmocnić swoje ręce ponieważ uprawiam sport jakim jest trial rowerowy (odsyłam do google). Robię max 45 pompek... moglibyście mi polecić/ułożyć jakiś zestaw ćwiczeń na wzmocnienie rąk? Chodzi mi o jakieś różne rodzaje pompek ewentualnie hantelki 4x4 kg oraz gryf prosty z 32 kg obciążenia. Nie mam pojęcia jakie serie robić itd.
jak u Was cwiczycie brzuszki na trenningu? slyszalem o sekcjach gdzie na dowidzenia robia po 100 czy 200 brzuszkow/spiec. u mnie robi sie na rozgrzewce 40... czasem na zakonczenie tez okolo 40 - 5 pompek, 5 brzuszkow, 5 pompek,... itd jak jest u Was?!?!
Witam, mam takie pytanie, jakie ćwiczenie jest lepsze: Pompki czy wyciskanie na ławce płaskiej. Oczywiście nie chodzi mi o robienie dużej ilości pompek, tylko dodając obciążenie na plecy i robiąc max 10 pompek w 3 seriach. Drugie pytanie, to zastanawiam się nad zakupem sztangi i nie wiem czy lepiej kupić sztangę 180cm czy 200cm. Pozdrawiam
Robie trening obwodowy na silowni z grupy VI i w domu "aerobiczna szostka" na brzuch. Czy nie bedzie przynosilo negatywnych skutkow jesli bede robil codzienie jedna serie pompek w domu do oporu. Chcialbym dojsc do 100 pompek.
Hej czy robiąc max 8 pompek moge je robić codziennie żeby zwiększyć ich ilość. Chce zaczać robić codziennie 5 seri po 5 pompek żeby zwiększyć ich ilość i troche poprawić wygląd.Czy wtedy moge przetrenować klatke? Do tego ćwicze z hantlami,robie przysiady itd co drugi dzień.
Zastanawiam się nad kupnem poręczy (http://www.marbo-sport.pl/marbo-home-stacjonarne-porecze-do-pompek.html) i mam pytanie czy nie będą ograniczać ruchów podczas robienia pompek i czy są stabilne? Pozdrawiam i dziękówa z góry za odpowiedź.
Witam, mam pytanie Otóż, od 2 tyg. Robię takie cos. 10 pompek(siedzę na kolanach i same ręce) 10 pompek na triceps 3 podciagniecia, nie pełne mam 13 lat? Wiecej nie daje rady (drazek) 25 brzuszkow Robię 3 serie wieczorem, przerwa 5 minut pomiędzy seriami, da to efekty ? Robię to co 2 dni. Kaloryfer bedzie? Dieta jakaś tam jest
[...] ALERGIE: PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: ****SPRZĘT********************************************** PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK (ale nie ma stojaków, poręczy do pompek, ale jest inny plus:P ) INNE DODATKI DO OPCJI KTÓRA WYBRAŁEŚ: ****DIETA************************************************* JAKĄ DIETE STOSOWAŁES W POPRZEDNIM MEZOCYKLU: [...]
siemka. Mam pytanie dotyczące pompek. Jest wiele ''kombinacji''. Pompki:zwykłe, na pięściach, na poręczy (pozycja tak jak do normalnych pompek tylko, że trzymasz się poręczy. Moje pytanie jest następujące. Czy dają coś te ''odmiany''?
Siemanko Czy robiąc FBW (ćwicząc kalistenicznie) mogę dodać do treningu pistolety ,a na klatkę progresję do pompek na jednej ręce zamiast zwykłych pompek? Pistolety np po 2/3 w obwodzie do 3/4 obwodów ,a jakbym juz nie dawał rady to zamienić je na przysiady eksplozywne? Czy w ten sposób będę mógł progresować w pistoletach i progresji?
Jak robie pompki4x20 i brzuszki4x20 to mam zrobi pierw 4 serie pompek na raz czy seria pompek seria brzuszkow na przemian ??? PROSZE O ODPOWIEĆ Z GORY DZIĘKUJE :)