SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3511332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
Siemka
U mnie dzisiaj waga 98,7kg wychodzi na to ze 0,3kg więcej niż tydzień temu we Wtorek. Więc powoli sie stabilizuje :)
Powoli do celu bez pośpiechu :)
Cardio standardowo 25min na czczo
Dzisiaj w planie Klatka + Biceps :)
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 8831 Napisanych postów 50913 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390999
Najwazniejsze ze waga idzie do gory
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
I silowo nawet tez się lepiej czuję na treningu mimo wszystko :)
Powoli do przodu i tak mi sie nigdzie nie spieszy a tak jak pisalem chce sprawdzić jak to bedzie u mnie z taką wolniejsza masą :) w sensie ze nie nabijaniu po 1kg tygodniowo tylko mniej :) czy znów bedzie zrzucanie 20kg czy może bez progressu czy cos. Sam muszę sie przekonać :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
Dzisiaj Klatka + Biceps.

1. Wyciskanie sztangi na lekkim skosie ujemnym 3s (6-8p i 8-10p)
60x8 100x4 125x5 105x10 85x12
60x8 100x4 125x4 107x11 87x13

2. Wyciskanie sztangi na skosie dodatnim 3s (8-10p)
85x8 75x10 65x11
87x9 77x10 67x12

3. Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 3s (8-10p)
85x9 75x11 65x12
87x8 77x11 67x13

4. Fly press 3/1/x/0 3s (8-10 i 10-12p) + RP w ostatniej serii
28x9 22x11 19x13+5+5
28x9 22x11 19x12+6+6

5. Uginanie sztanga prostą na biceps 3s (8-10-12p)
30x6 50x8 40x11 30x15
30x6 50x8 40x12 32x15

6. Uginanie hantlami młotkowo stojąc 3s (10-12p) + RP w ostatniej serii
19x12/11 15x14/13 12x15/14+9/9
19x13/12 19x15/14 12x15/15+9/9

7. Uginanie na drążku wyciągu dolnego 3s (10-12p) + RP w ostatniej serii
3x13 3x11 2x17+8+7
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892877
Michał może ja żadną wyrocznią w dziedzinie bb nie jestem, ale moim zdaniem bardzo dobrze robisz. Ja wiem, wielu gada że żeby urosnąć to trzeba się ulać... Ale imo to usprawiedliwienie dla robienia świnio masy. Siebie nie będę za przykład podawał, bo ja to jestem nikt w tym świecie, ale pomyśl, kiedy ostatnio widziałeś Lukiego, Adama ulanych? Strzelam - nigdy? Co masz zbudować i tak zbudujesz, a jaki sens ma dodatkowe obrastanie smalcem?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
Stary wreszcie ktoś mi przyznał racje :D haha No to nawet nie wiesz jak się ucieszyłem :D Powaga :D
Nie no ale masz racje, właśnie Adam, Łuki zawsze forma odpowiednia nawet na masie a rosną. Wiadomo ja takiej na bank nie będę trzymał bo zwyczajnie widzę co się dzieje, jem czysciutko jak tylko się da ale i tak tej wody/smalcu się odkłada no ale tym sobie nie będę zawracał głowę bo nie jeden sezon masowy już z Adamem przerobilem i wiem jak to u mnie wygląda.

Bo to się wzieło też troche od tych trenerków pro zza granicy, większość gada że żeby być PRO to najpierw trzeba się ulać ale kurcze czy jest sens? może zbuduje się tego mięsa lekko więcej ale znów ten sam czas straci się na redu. A też tak jak Adam mi mówił, mięsień nie rośnie o 0,2kg nawet w skali tygodnia to są groszowe sprawy. Nie wiem ja zwyczajnie nie chcę znów zwalać 20kg na redukcji żeby w miarę jakoś wyglądać. zobaczę taką powolną masę i sam się przekonam na wlasnej skórze co będzie lepsze :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
Są różne szkoły i techniki, ale tak naprawdę stopniowa i sucha masa jest trudniejsza, ale też po prostu mniej obciążająca serce, układ kosto- stawowy, czy lepiej monitorować postęp niż gdy człowiek zalany.
Oczywiście są też osoby nawet z czołówki mr. Olympia, którzy się zalewają, ale to nie ma co się porównywać.
Na jednego działa na drugiego to
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10015
Kolejna sprawa jest taka ze jak ktos juz wazy 120-130kg na dobrej jakosci to u niego ukewanie sie bie bedzid miali wiekszego sensu bo i tak dzuo wiecej miesni przez to nie dobuduje a obciazenie dla orgabiznu bd ogromne. Ale jesli ktos wazy te 80-100 kg szcegolnie wysokie osoby to jakosciowa masa moze nie byc ootymalna i poprostu nie zbudujemy tyle co na duzej nadwyzce kalorycznej.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
Ja sprawdzę po swojemu, wszystko sobie skrupulatnie zapisuje co do szamy, cardio i treningów to mnie znacie że tutaj nie ma żadnego bałaganu. Są wytyczne to się ich trzymam w 100% i nie ma to tamto.
Tabelki mam, wagę sprawdzam codziennie bo to taki mój nawyk już, trenuje zawsze praktycznie w te same dni. no chyba że jest mus żeby coś przełożyć tak jak ostatnio ale to wiadomo siła wyższa ale 5x week treningi też już nie przesadzam.
No i tylko obserwować.
Jedyne co to mogę mieć źle dobrany trening pod siebie.
Ale myślę że intensywność i objętość w moim przypadku może byc bo pracę mam biurową staram się spać po te 7h minimum.

No nic, nie ma co gdybać tylko sprawdzić i wyciągnąć wnioski.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1088 Napisanych postów 1407 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 51615
Przemek ma rację, ale nie u każdego to wychodzi po prostu. Kiedyś była rozmowa o tym w luźnych i dymq przyznał, ze sam miał takie przypadki. Żeby wuj na wuju stawał to są osoby, które w pierwszej kolejności muszą nabrać trochę smalcu i dopiero potem im idzie mięso. Często jest tak, że na niskim BFie czujemy się do dupy, niektórzy tak długo trzymają niski BF, że przyzwyczaili się do tego uczucia i są wiecznie przyj**ani z tego powodu, ale wydaje im się, że tak ma być. Warto jednak najpierw spróbować sprawdziwc na sobie czy na niskim Bfie jesteśmy w stanie normalnie funkcjonowac, trenowac i rosnąć.
2
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

electro
Polecane artykuły