SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Zrób foto jak jesz pizze dla potomnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Haha widzisz a prawie lody tiramisu zjadłem z moimi xD bo tak jak pisalem mama ma urodziny dzisiaj :D
Jak bedziemy na pizzy to zrobie :D hehe

Póki co wpadło
1. 5 jajek, 65g whey C6, 100g wafli ryzowych

2. Kawa, 400ml lodów tiramisu

A co dalej wpadnie to napisze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870255
Stary, ja w sobotę poza burito to kcal uzupełniłem jedynie z alko, a wczoraj zjadlem makaron, naleśnika i 2 lody... żołądek jakiś skurczony, nie wiem o co chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ja tak jak pisalem wcześniej troche tego wpadło ale dziwnie strasznie czuje sie na żołądku, jest mi cały czas tak ciężko itp
Chociaz widzisz jakoś tego jedzenia w opór nie idzie :p

Ja mam pewnie po tylu latach jedzenia kury ryzu i oliwy nietolerancje na wszystko i organizm ciężko trawi cokolwiek.
Ja alko zero jakoś nie chce, nie lubie ani piwa ani drinow ani wódki xD a moze sie boje :D moi opijali sukces a ja ciaska z allnutrition żarłem xD ale zarabiste były takie z białą czekoladą, polecam w ciul niby tylko 8 ciasteczek ale niebo w gebie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Te ciastka to są już chyba dawno ;)

ja jestem na bieżaco bo jak premiera to od razu na skalpie jest


Weź rodzinkę do mexykańkiej dla mnie obowiązkowy punkt na Monciaku :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Tego Wheya nie pij jak ciężko się czujesz i jesz inne rzeczy jeszcze dzisiaj. Po co te dodatkowe białko trawić. Mięśnie nie polecą.
Jak już chcesz białka.... To breyersy lody poszukaj, i przyjemnie k białkowo będzie, haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Mozliwe ze dawno ja tam takich rzeczy nigdy nie zamawiam wiec wiesz :p

Byliśmy na pizzy tam gdzie im ostatnio smakowała na cienkim cieście, mega mi tez smakowała ;)

Później jeszcze na flurry oreo poszlismy i tyle.

Teraz wracamy do domu ;) bo tata tez w nocy jedzie w trase a 6h drogi około przed nami chyba :p bo jeszcze tankowania itp wiec zejdzie ;)

Grzesiu zjadlem bo miałem ochote nie dla mięśni xD o miesnie jakbym się bał to juz pisalem ze z bratem bym na treningi od niedzieli chodził xD hehe więc easy :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Nie wiem czy pisałem ale miałem ta przyjemność i Fryta przeprowadził ze mną wywiad :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Haha byłem dosłownie obok wtedy XD
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium