SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
masakra :D współczuję :D dobrze że teraz już na plusie te temperatury będą to więcej Ci się nie przytrafi :D
Ale ta babeczka ciekawe czy by tak się śmiała jakby ona taką glebę zaliczyła, już by nie była taka za nagrywaniem filmików xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
winterR
masakra :D współczuję :D dobrze że teraz już na plusie te temperatury będą to więcej Ci się nie przytrafi :D
Ale ta babeczka ciekawe czy by tak się śmiała jakby ona taką glebę zaliczyła, już by nie była taka za nagrywaniem filmików xD
Całe szczęście ze koniec mrozów bo nie cierpie zimy ... , cisnalem się z nią bo i gość co za mną był tak samo się wkurzył i zaczął coś tam gadać do niej haha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ja też, to znaczy wyznaje takie coś że zima i snieg są super ale jak się siedzi w ciepłym domu i patrzy na nią przez okno ;p
A jak mam o 5 rano wyjść z domu przy -17 stopniach jak to było ostatnio, odśnieżyć auto i jechać do pracy w taką pogodę to dziękuję ale nie :D hehe
trzeba było ją śniegiem obrzucać xD haha zaraz by się zamknęła :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Ja lubiłem taką prawdziwą zimę, póki mieszkałem na Mazurach. Podobnie jak upalne lato. I wszystko się zmieniło o 180* wraz z przeprowadzką do Warszawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
U mnie zima tylko wczoraj wieczorem byla , ogolnie w tym rejonie ciezko z jakimkolwiek śniegiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Z odpalaniem nie ma problemu :D aku z pół roku temu kupiłem nowy to od strzała leci asterka :D hehe

Przemek ja to teraz to mam tak ze właśnie ani zimy ani upalnego lata nie lubię, dla mnie mogłoby być cały czas 20 stopni w dzień a z 15 w nocy i tyle :D

Rutek to w sumie możesz się cieszyć :D u mnie dalej za oknem jeszcze tego śniegu jest :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Siemka
Waga dzisiaj u mnie 110,8kg (+0,6kg). Czyli teraz już tak fajnie stabilnie sobie rośnie bez gwałtownych skoków i lekko do przodu :)
Cardio właśnie krece 20min
A dzisiaj w planie Barki i Klatka lekko :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 24 Wiek 47 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 741
Winter teraz czytam Twoje wymiary. Poza wzrostem to reszta chyba w przedszkolu byla mierzona....25 w łapie
Teraz to bym do kwadratu wszystko podniósł
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Hehe nie aktualizuje tego :p a pewnie i do jaj sobie wpisałem wszystko :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium