SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Siemka
Dzisiaj waga 116,9kg(-0,7kg)
Cardio właśnie się kręci :p
Dzisiaj w planie trening pull.
Tylko właśnie teraz tak sie zastanawiam czy ten pull i push jutrzejszy nie zrobić sobie lżejszy to znaczy myślałem żeby zmniejszyć sobie objętość, tam gdzie miałem 1s+ 1s bo to zrobic 1s tylko. A tam gdzie 3s to zrobic 1s + RP ;)
Adam dla mnie szykuje jakiś nowy plan treningowy na który wejdę od poniedziałku a chce tez z jakąś względną świeżością wejść w ten okres redukcji ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
To może sobie wejdź w nowy trening na zasadzie dobrania ciężaru przez pierwszy tydzień wyjdzie lekki deload a potem rura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Na zasadzie dobierania wszedzie dop******i za dużo i będzie deload jak xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Nowego planu jeszcze nie mam :p Adam ma doslac na dniach :p
No właśnie obstawiam że by było tak jak Tobiasz pisze :p
Na bank cos zrobie lżej te dwa treningi (dzisiaj i jutro) :p przyda się na bank, a po tej jednej serii roboczej to myślę że to będzie dobre rozwiązanie dla mnie, bo będę zadowolony ze klamot i tak jakiś tam wjechal i że serie i tak poszly na max ;) no i zakres bede pilnowal 10-12 żeby był w tych seriach nie mniej czasami ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
No ja bym zrobił tak jak Kamil pisze czyli pierwszy tydzień lekko zaniżone ciężary i będzie lekki deload.

Ćwiczeń raczej nowych nie dostaniesz bo sprzętowo jesteś ograniczony a masz tyle doświadczenia że chyba wiesz jakim ciężarem będzie lekko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No tak jak coleman wiedział XD najlepiej to off do wtorku ^^ wtedy faktycznie będziesz świeży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
hehe planu jeszcze nie mam, ale pewnie takie coś też nastąpi w kolejnym tygodniu bo na bank się idealnie nie wstrzelę ;p

Tobiasz wiem że to by było najlepsze tylko kurka mam urlop od dzisiaj a na chacie sprzątanie, mycie okien, drzwi, zagniatanie ciast i ogólnie niecierpię tego czasu przed świętami więc muszę iść do piwni na te 1:30-2h się zrelaksować przy swoim bo eksploduje a mój układ nerwowy na bank nie odpocznie przy tym sajgonie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja to rozumiem w pełni


Dlatego mam żonę i thermomixa


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-04-02 08:43:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Także stąd taki plan chociaż na to devolume jak to ładnie się mówi :P myślę że i tak zadziała, nie bedę się żyłował i tyle :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Zrób offa kilka dni, podziękujesz nam. Od przyszłego tygodnia ruszysz świeży, na redukcji też dasz w palnik ostro CUN + więcej cardio, gdzie tu czas na regenerację w ciągu całego roku?
1

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium