SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3215025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2496 Napisanych postów 5804 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106205
a jak tam glowa bo u mnie już się zaczynają humorki i rozkminy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
pecyna13
Uwierz mi że jest tego koszenia , koło domu cały ogród i sad czasami to 5h jak nie więcej xD


Dobra czyli jednak jestes wariat


Ja mam teścia co lubi. Dostał od nas kosiarkę na urodziny i leci moje 20arow tez
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7720 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237852
Artur, staram się jak najmniej rozkminiać chociaż mi to nie wychodzi bo ciągle o czymś myślę, w sumie na chłodno jak sie usiądzie do tych rozkmin to są pierdoły nic nieznaczące... Wczoraj jak kosiłem tą trawę to ciągle coś w głowie siedziało i takie poddenerwowanie aż głowa zaczęła boleć xD

Jak już się kładłem spać to stwierdziłem że to nie ma sensu takie myślenie itp.
Współpracuję z Adamem, ufam mu, wiem że ogarniemy a jeżeli nawet nie zdążę z formą to i tak wiem że pojadę na Sopot na weekend żeby sobie odpocząć od wszystkiego.
Więc takie małe postanowienie na kolejne 7 tygodni to robić swoje i się zbytnio nie martwić o to co będzie :)


Tobiasz, uroki naszych pięknych wsi :D hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21610 Napisanych postów 30841 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871088
A tak lekko przyspamuje, choć w temacie Sopotu jednak Ktoś zostaje tam na dłużej na jakieś mini wakacje, czy każdy tylko na weekend?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7720 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237852
Ja w planach mam zostać jedynie do poniedziałku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
dmq92
pecyna13
Uwierz mi że jest tego koszenia , koło domu cały ogród i sad czasami to 5h jak nie więcej xD


Dobra czyli jednak jestes wariat


Ja mam teścia co lubi. Dostał od nas kosiarkę na urodziny i leci moje 20arow tez


p******e ja kupiłem traktorek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja liczyłem serwis koszt dobrego traktorka paliwo(miejsce na niego) to wole wynająć kogoś do koszenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7720 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237852
Tak jak pisałem kostką wyłożyć wszystko i z głowy :D
tylko znów kostkę też trzeba myć ale to już nie co tydzień :P hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2496 Napisanych postów 5804 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106205
prz1993
A tak lekko przyspamuje, choć w temacie Sopotu jednak Ktoś zostaje tam na dłużej na jakieś mini wakacje, czy każdy tylko na weekend?


u mnie to jest wszytsko jedna niewiadoma narazie bo małe dziecko, wielki pies z którym mogą zostać wybrane osoby albo jedzie z nami plus urlop u żony. A jeszcze jak patrzę na noclegi i ich ceny to taniej egzotyka wychodzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7720 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237852
no te noclegi oglądałem i rzeczywiście do tanich nie należą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

forma lato