SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Ładnie idzie waga

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
No to będzie mega wyzwanie kropka ale 2 tygodnie i znowu urlop hehe :D chyba że mnie nie puszczą xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Robert tak jak mówisz idzie ta waga dość szybko ale w sumie jak to po podbiciu węgli. lada chwila pewnie się ustabilizuje ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
winterR
No to będzie mega wyzwanie kropka ale 2 tygodnie i znowu urlop hehe :D chyba że mnie nie puszczą xd

Zaplanowane coś na tym docelowym urlopie czy nigdzie nie ruszasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Tak tak ja mam wszystko zaplanowane już pod urlop :D
Rok temu ściągałem darnie pod kostkę i kamyki przed tarasem.
A w tym roku, mam kopać pod podstawę pod pompę ciepła i pod garaż mamy coś kopać i robić takie zadaszenie ;) więc już mi wszystko dokładnie rozplanowanie xD hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Rozumiem,tego typu urlop....to wolałbym do roboty chyba dalej chodzić:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Ja mam podobne urlopy od kiedy mam dom, mieszkam już prawie w nim rok.a roboty nie koniec xd

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Grzesiu dokładnie tak jak mówisz że też bym wolał do pracy chodzić bo szczerze powiedziawszy nie przepadam za takimi robotami.
Ale wiesz też z drugiej strony taty nie zostawię samego z tym więc będziemy działać.

Robert właśnie jak ma się swój dom a nie mieszkanie w bloku to zawsze coś się znajdzie na tym podwórku do roboty choćby nie wiem co. U nas jest jeszcze tyle do zrobienia że ty się w głowie nie mieści. Płot mamy do wymiany w sumie to nawet nie do wymiany a do odnowy, garaż do wykończenia, jakieś małe remonty w domu robimy teraz przykładowo jedną łazienkę mamy nieczynną bo zmienialiśmy tam płytki kabina prysznicowa, kibelek umywalkę. A jeszcze z tego co słyszałem to chcą u nas w domu panele zmieniać, pokoje odmalować tak więc znowu wiecznie coś jest.
No teraz jak jest lato to wiadomo dochodzi do tego koszenie trawy jeszcze takie drobne rzeczy które robi się wokół podwórka więc no nudno nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Czaję czaję,mam porównanie bo mieszkałem w bloku,a teraz na wsi w domu. Tyle że ja jestem lewy do większości robót dlatego pozostaje jak już jedynie typowa siłówka czyli łopata i węgiel do piwnicy,wykopanie dziury itp itd,heh. Choć chciałbym umieć nieco więcej ale nie będę fachowca udawał jak najprawdopodobniej bym to sp******ił więc wolę dać komuś aby dobrze to zrobił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Nie no ale ja też mam tak samo żeby nie było że jakiś fachman ze mnie czy coś ;p Tak jak pisałem też kopanie w sumie dla mnie xD no pomalować pokój to też wiadomo że dam radę ;p Ale takie precyzyjne prace to nie dla mnie. Mój tata właśnie bardzo dużo potrafi i to w sumie on wszystko w tej łazience robi ja jestem tylko jak już od przynieś podaj pozamiataj odnieś potrzymaj xD hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium