SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
chyba mi umknęło, czyli wycieczka za granicę juz potwierdzona, ze piszesz ze start na pewno odpada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
erwi cały tydzień mam z dupy i w plecy że tak powiem przez tego zęba, wyjazd z załatwianiem.
I tak, na PCA nie startuje, zwyczajnie z formą też bym się nie wyrobił, teraz to wiem.
Kto wie przez tego zęba ile jeszcze dni off będę musiał robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Zdrówka tak czy inaczej!
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Szkoda, bo szczerze bardzo czekałem az zobacze Cie na scenie. Ale oczywiscie decyzja zrozumiala Mam nadzieje ze odbijesz z nawiązką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Przemo wiem ze teraz mogą lecieć teksty ze jak zawsze duzo gadania mało roboty ale nawet sie nie dziwie. Dlatego tez na przyszłość nic nie będę pisal :) ale to tak nawiasem.

Teraz serio czekam z bólem i jak na szpilkach na ta wizyte u chirurga żeby tą ósemke mi ogarnął.
Jak ogarnie to oczywiście forme i tak dokręcę na maksa to nie ma nawet co mówić ze nie.

Może kiedyś w końcu dotrzymam słowa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
A to do tej pory nigdy nie dotrzymałeś słowa? juz tej nie wyolbrzymia w druga stronę

a ten wyjazd kiedy mniej więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Z wyjazdem czekamy na jakąś propozycje jeszcze bo teraz cos chyba hiszpania zamknęła loty czy cos z tego co nam mówiła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Michał zdarzyłbys z formą jesteś w lepszej formie niż ja byłem na ten czas przed Malta ;) do Hiszpani z PL nie ma lotów co najmniej do 29 września potem będą kolejne decyzję jedynie możesz lecieć np z przesiadka w Niemczech. Leć na Maltę bo już odblokowali loty a naprawdę miejsce mega na wakacje i ceny znośne. Dam ci namair na kanjpe z sushi płacisz 25 euro i jesz ile chcesz :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
No nie wiem :D zresztą już po ptakach :p trudno, teraz czekam cały czas u chirurga i rano mam nadzieje już wstać bez bólu bo póki co to nawet treningu sobie nie wyobrażam zrobić xD
Już mam dość tego dnia a cos czuje ze to dopiero początek :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium