SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Biały89
winterR
Dokładnie o to mi chodzi że chcę zrobić raz a porządnie nawet jak mam wydać i 5k czy więcej ale zrobić to tak żeby wyglądało bo wiadomo jakie to ważne akurat tutaj w tym sporcie.

Ale tak jak piszę chce się skupić na startach teraz i tak dość mi ryje banie jak wychodzę na scenę że ją mam i jak leżę na bacstage czy zaraz wychodzę na scenę to cisnę w ten pępek cały czas zeby wlazł do środka.... mam shiza na tym punkcie a upominanie że ją mam i że trzeba ją zrobić nic teraz nie wniesie tylko to że ja cały czas o niej myślę.


przy robieniu spięcia brzucha zawsze drżałem (i drżę do tej pory) to udałem się znanego w okolicy neurochirurga, na pierwszej wizycie miałem rezonans odcinka L, chciał całego kręgosłupa - no to zrobiłem - kolejna wizyta , mówi mi że może to przez przepuklinę pępkową, więc "dał mi numer" (znajomy fizjo co u niego pracuje wymęczył go o to..) dwie wizyty wyniosły mnie 950zl . Zapisałem się do tego chirurga prywatnie - wizyta 150zl i resztę ogarnął mi przez NFZ, tylko potrzebował skierowania do szpitala które wystawił mi lekarz rodzinny. Wszystko za free padania, testy na covid, konsultacje w szpitalu po operacyjne, jestem mega zadowolony. Bo już od razu miałem chodzić, wyszedłem w sobotę, a w poniedziałek prowadziłem personalny już (tylko nie sięgałem po obciążenia). Co do treningów kazał mi nie ćwiczyć przez 3-4 tygodnie. Operowałem się w grudniu, a tatę operowałem w marcu i mega jesteśmy zadowoleni. Jakby co Michał to podbijaj podam Ci namiary do niego , tylko to Mazowsze Grodzisk Mazowiecki


Ja po startach na bank bym się odezwał do Ciebie bo patrząc na to też jaką miałeś przepuklinę a jak masz teraz to jest bardzo ładnie robione wg mnie więc tam bym się dał ciąć jak coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Tak wiec dzisiaj fbw wszystko zakresy 10-15p i 4s takie na 1p zapasu

Wyciskanie na plaskiej
Wyciskanie skos
Rozpietki
Wiosło sztanga leżąc na ławce nachwyt
Sciaganie drążka
Wiosło sztanga podchwyt lecąc na ławce
Unoszenie hantli na boki z martwego pkt stojąc
Wyciskanie hantli siedząc nad głowę
Uniszenie hantla w bok jedna reka z zatrzymaniem na gorze 1s
Wyciskanie franzuskie hantli leżąc na lawce + ugonanie hantlami siedząc
Prostowanie drążka górnego wyciągu + uginanie mlotkowe
Allahy
Wznosy nog ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
Ja po startach na bank bym się odezwał do Ciebie bo patrząc na to też jaką miałeś przepuklinę a jak masz teraz to jest bardzo ładnie robione wg mnie więc tam bym się dał ciąć jak coś


spoko tylko też np widzę minusy, przy siadach np czujesz mega dyskomfort, ostatnio miałem fazę jakbym czuł, że pępek chce mi się przebić przez tą siatkę i ogółem jestem bardziej wrażliwy gdy ktoś dotyka mnie po brzuchu - ale to jazda moja xD Ja miałem robione dwie przepukliny pępkową i kresy białej - choć na jednej operacji ale były dwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
nie no schiza pewnie sie ma cały czas i pewnie czuć jak chce wyjść przez tą siatkę to sobie zdaje sprawę z tego, kurka no cos z tym będzie trzeba zrobić bo sobie nie wyobrażam życia z nią na dłuższą metę, a pamiętam jeszcze jak jej nie miałem to serio był sztos...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Wchodzę na dziennik jak co rano a tu nie ma porannej wpiski. Żyjesz ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Peak week więc chłop śpi xd

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
No bo co rano jadę rano tramwajem do pracy to nadrabiam zaległości na sfd i co rano można liczyć na wpiske Wintera bo ją robi jakoś koło 5 czy nawet wcześniej. A tu dzisiaj zaskoczenie. Aż miałem wziąć urlop na żądanie :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 62 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1986
sztos forma, kibicuję

Dalej nie masz jakości jak czołowi kulturyści ze względu na dojrzałość, doświadczenie i czas. I jeszcze dlatego, że jesteś biedny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium