SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870249
Może to i lepiej Bo może nie wypada mi się odzywać w takich kwestiach, bo daleko mi do Twojego poziomu, ale to wiosło wyglądało równie tragicznie co unoszenie bokiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Nie wypada bo ? każda uwaga która może Michałowi dac coś sensownego na pewno mu się przyda bardziej niz to poklepywanie po plecach i pisanie jak to nie jest fajnie bo jest moc , super sila, tak trzymaj itd
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
Jak tu ktoś siedzi dłużej to można zauważyć tendencje za wszelką cenę dolozyc ciężaru albo powtórzenie no ale może mu służy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Przemek komu do kogo brakuje to już nie będę pisał ;p
Nie no wiem jak to wyglądało, dlatego też poniekąd już przeginać nie chciałem i jednak jak leżę na tej ławce to coś tam bardziej mnie wymusi żeby może gdzieś nie kaleczyć ;)
Co do wznosów to wiem i też lada moment znów zacznę robić siedząc albo w oparciu, może to złe rozwiązanie co robię ale chciałem się tak przemóc do tego obciążenia :P bo np teraz przy tym wiośle fajnie poczułem wszystko jak się cofnąłem.
No ale nic, zobaczymy czym to zaowocuje na scenie i tyle ;p

tak racja gonię za obciążeniem ale czy ja wiem czy za wszelką cenę? jakbym to robił za wszelką cene to teraz siady już bym chyba jedyni robił na 250kg, na płaskiej to samo, a jednak dochodzę do ściany i się cofam, to samo wyciskanie na barki też dochodzę do jakiegoś obciążenia czuje że nie przebije i się cofam ;) Więc easy nie tak za wszelką cene ;) biceps czy triceps stoje z obciążeniem długo już, dzisiaj z ciekawości wziąłem 22kg i jakoś pykło więc też znów będę na tym siedział dłuższy czas, wyciskanie wąsko też dłużej juz siedzę na 110kg, wyciskanie na skosie dodatnim też dłużej na 120kg, nie wiem to wioslo hantlami też 67kg już kilka treningów stoi i nie dodaje bo też czuję że bez sensu :P Tak więc za wszelką cenę już nie dodaje obciążenia, lece do tylu co mogę sobie pozwolić i albo zostaję na dłużej albo się cofam ;)

No i jasne że jak coś robię nie tak to klepać po ramieniu nie trzeba ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Siemka
Dzisiaj na wadze 122,8kg
Cardio 30min za mną
Dzisiaj off od siłowego;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Tak dokładnie, przed minicut było 123kg max ale to tylko jeden dzień i później zaczęło spadać do 121,5kg gdzie zaczęliśmy minicut ;)
Tak więc taka stała życiowa waga i w jakości jak na mnie też w miarę do zaakceptowania xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Czyli mówisz że jeszcze kilka kg możesz narzucić ? Xd
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1469 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20831
Najważniejsze jest czucie, brać mniej, wolniej i dokładniej machać, zawsze da to lepszy efekt, niż branie 90%CM i szarpać. W końcu chodzi tu o sylwetkę, takie wygibasy to sobie Michał zostaw jak będziesz miał stagnację, bo to też da efekt, ale nie, jak robisz to co któryś trening :)




Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2023-02-23 21:11:12
1

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Kurcze no fajnie by było do 125kg dobić w tej jakości co teraz i to przytrzymać jakiś czas. Ale z drugiej strony jedzenie teraz to już jest walka z samym sobą xD więc sam nie wiem co z tego wyjdzie. Czas pokaże ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium