Okazało się, że niektórzy sportowcy mają ukryte talenty. Michał Karmowski, Sylwia i Akop Szostak oraz Łukasz Jurkowski, spotkali się dziś w siedzibie Radia Gdańsk, by wspólnie zaśpiewać kolędy oraz przeczytać bajkę o Świętym Mikołaju. Nagrania zostaną umieszczone na płycie CD, a dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony dla dzieci z hospicjum. Chociaż Akop przyznał, że nie umie śpiewać, to cieszy się, że może pomóc chorym dzieciom. Przecież nie jest to najważniejsze lecz wsparcie jakie udziela. Nie jest to pierwsza akcja, w którą angażują się Sylwia i Akop. Wspierają fundację Cancer Fighters i w środę odwiedzili Olsztyński oddział onkologii dziecięcej, gdzie rozdali prezenty małym pacjentom. Wielokrotnie angażowali się również w inne akcje społeczne oraz regularnie pomagają zwierzętom w schronisku. Postawa godna naśladowania!

Inni sportowcy również chętnie angażują się w pomoc potrzebującym. Ostatni projekt tworzony przez Fundację Serce Dziecka, w który włączyli się m.in Katarzyna Dziurska i Młyniarz Brothers cieszył się dużą popularnością.

ZOBACZ: Premiera kalendarza “Siła serca” 2018

Nie możemy doczekać się efektów dzisiejszej pracy, szczególnie nagrania muzycznego. Z niecierpliwością oczekujemy jak wypadną te wokalne “fit aranżacje “. Kto wie, może dzięki temu któraś ze sportowych gwiazd stanie się gwiazdą muzyczną? Wielkie brawa za odwagę!

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: fitplota@sfd.pl

Komentarze (3)
natalijka

pomaganie dzieciom zawsze jest słuszne :)

1
fitnesslove

wole szostakowa od deynn

0
Bull

nawet samo porównanie jest obrazą dla pierwszej

0