SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Tu widać, że łapy ruszyły

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
może troszeczkę. Ale i tak to jest mało żeby sylwetka była proporcjonalna. tutaj by się te 50 przydało xD a nie 44 xD czy ile tam teraz mam xD nawet nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Ale ważne, że poszły, bo mógłbyć zastój na tle reszty.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Tez o to, zgadzam sie z Przemkiem i nie ma co głaskać i mówić ze jest dobrze :)
Dlatego tez napisałem ze niepotrzebnie sobie zrobilem to zestawienie :D

Teraz wychodzi na to ze planu treningowego nie umiem układać :D bo wszystko zawsze na raz chce dowalic, nie umiem nic odpuścić :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
Wiesz, i tak progresem w psychice jest to, że przestawiles się na 2 dnt Ja sam też nie potrafię ograniczyć innych partii tak jak się powinno przy narzucaniu priorytetu. Nie mówię tu nawet o czymś tak skrajnym jak zrobił np Damian obecnie. No niby zluzowalem jako tako resztę, ale dalej inne treningi były robione na pewno nie na mniej niż 90%. A nogi to i pewnie dalej na 100 Ale mimo to te łapy poszły, choć priorytet szedł długo jakby nie patrzeć. Może po prostu trzeba czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
tacy już jesteśmy i tyle :) Zobaczymy co dalej ta masa przyniesie, jeszcze pewnie jakieś 3-4tyg wg mnie chyba że przeciągniemy ja dalej jak będzie w miarę ok :)
Wiesz co ja już nie myślę tylko robię co trzeba. A co z tego wyjdzie to czas pokaże.
U Ciebie akurat poszły kozacko. Ale Ty to też inny poziom, potrafisz planować ;p A ja jak wchodzę na trening to nie chcę nic innego jak się zajechać xD i to mnie pewnie gubi. Nic nie robię z zapasem a może powinienem zawsze sobie zostawiać to jedno powtórzenie zapasu.
Ciul już z tym ;p ide robić szame na jutro i w kimę bo na 4 budzik już ustawiony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Z tym ograniczeniem zauważyłem bynajmniej u mnie na tej masie robię połowę tego co robiłem na górę z wiadomych względów a i tak dość mocno poszła. Często gadam z Łukaszem i kiedyś mi powiedział, że przestaje się spinać jakos mega nad nogami i pod Przemkiem z patyków zrobił fajna proporcjonalną do reszty ciała nogę, może to będzie dla nas wyjście Michał. Nie mówię tu o opindalaniu, ale o zmianie mentalności.


Zmieniony przez - truska45 w dniu 2020-05-19 21:08:49
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium