SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Hej
Waga z dzisiaj 113,9kg
Cardio zrobione 45min
Dzisiaj w planie trening klatki i trica ;)

Wczoraj wpadło prawie 17k kroków xD no troche mnie pogonili xD hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
winterR
Wczoraj wpadło prawie 17k kroków xD no troche mnie pogonili xD hehe
Średnio miesięcznie robisz ile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Powiem Ci tak, na masie 2000 kroków to było maks xD
teraz jak jest sobota czy niedziela i takie obowiązki jakieś w domu to też do 3000
Jak jestem w pracy to różnie, są dni gdzie mam 4000-5000 a są dni gdzie 12-13k a też niekiedy i pod 20k dobije ale to jak mam wenę i wieczorem idę się przejść jeszcze ;)

Ja kroków nie traktuje jako cardio. bo ogólnie to ściema, w ciągu 10min zrobisz z 1000 kroków, przez 15h powiedzmy że jesteś na nogach i w każdej godzinie zrobisz te 1k kroków i już masz 15k i co to w ogóle za wysiłek?

Ja akurat cardio robię na stacjonarnym 45min to zegarka nie mam na ręce, podczas treningu siłowego też ściągam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
winterR
Powiem Ci tak, na masie 2000 kroków to było maks xD
teraz jak jest sobota czy niedziela i takie obowiązki jakieś w domu to też do 3000
Jak jestem w pracy to różnie, są dni gdzie mam 4000-5000 a są dni gdzie 12-13k a też niekiedy i pod 20k dobije ale to jak mam wenę i wieczorem idę się przejść jeszcze ;)

Ja kroków nie traktuje jako cardio. bo ogólnie to ściema, w ciągu 10min zrobisz z 1000 kroków, przez 15h powiedzmy że jesteś na nogach i w każdej godzinie zrobisz te 1k kroków i już masz 15k i co to w ogóle za wysiłek?

Ja akurat cardio robię na stacjonarnym 45min to zegarka nie mam na ręce, podczas treningu siłowego też ściągam.


Michał ale jak 2000 kroków na :D to tak sie da?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
No nie można powiedzieć że te ilości kroków to ściema. To jest jednak dodatkowa aktywność dla nas która generuje większe zapotrzebowanie. Nie postawisz chyba na rowni kogod kto robi 15tys kroków a np. 2tys dziennie zakładając resztę parametrów na podobnym poziomie tj waga, poziom bf itd ?
Cardio to też nie jest żadne magiczne narzędzie do spalania kalorii, sporo osób z powodzieniem robi redukcję bazując jedynie na dużej aktywnosic w ciągu dnia bez minuty cardio


Zmieniony przez - wincol w dniu 2022-04-13 08:14:30
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Michu miałem taką niedzielę serio :D nawet chyba 1500 bylo wtedy ;p
Fakt jak chodze do pracy to już o 6.00 mam 1k

Powiem Ci tak: z 9.04.2022r mam 3630 kroków to byłem z buta w dino u siebie na wsi
a z niedzieli 10.03.2022r mam dokładnie 1821 xD co tylko w kościele byłem no i trening ale na treningu ściągam zegarek tak jak pisałem ;p tak to od pon do piątku między 12-13k tamten tydzień ;p Ale to nie powiem bo specjalnie trochę więcej ruszam dupe w pracy żeby właśnie tak w 1h zrobić te 1000 kroków tak dla siebie nawet ;p

No dobra może zbyt rygorystycznie to napisałem. Chodzi mi o to że jak ktoś robi 20k kroków dziennie to nie zawsze znaczy że ma dużą aktywność. inaczej jak to jest szybki marsz godzinę rano i godzinę wieczorem gdzieś przez godzine te 6500-7000 kroków zrobisz na strzała to ma się inaczej wg mnie.
a prawda taka ile spalisz na tych 12k krokach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
C.D
14021 kroków, dystans 10,64km, spalone kcal 472
A ludzie myślą że jak robią 14k kroków to mogą pizze wciągnąć na raz bo ją przepalili. albo że niewiadomo ile spalili. O to mi bardziej chodzi że te kroki to zależy jak wykonasz, w jakim tętnie, czy na raz czy jak. Dla niektórych to cardio ale dla niektórych nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
Wincol wiesz, redukcję to i można zrobić bez cardio, bez kroków, na samym siłowym. Ale co innego forma startowa, nie znam nikogo kto zrobił tylko patrząc na kroki. Ja się zgadzam z Winterem, co z tego że ktoś zrobi 15k kroków, jak to będzie zwykły spacerek? A co innego kilkadziesiąt minut normalnego cardio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Otóż to ;) wiadomo skąd przyszły stepsy, je robią kloce po 130-140kg mięsa a nie kolesie 70-80kg klasyka. No i wlaśnie przede wszystkim oni je robią na bieżni często w postaci właśnie cardio 30min+, mogę się założyć że bieżnia też ustawiona lekko pod górkę a nie na prosto i już dzięki temu to tętno idzie na 130-140 u takich ludzi. Ja też nie chce sie mądrować czy coś bo mi daleko do tego. Ale ja tam swoje zdanie mam i jak patrzę co się dzieje teraz w necie na temat właśnie ktoków, cardio, treningu siłowego, jedzenia to.... Nie zabłysnę niczym nowym ale każdy chce jak najmniejszym nakładem pracy osiągnąć coś niemożliwego...

A i jeszcze patrząc teraz nawet na BB open na Olympi a to co było kiedyś to moim zdaniem było mniej rozkminiania, więcej roboty i zawodnicy byli więksi i bardziej tacy ziarniści, wielcy, doprani... teraz moim zdaniem wygląda to zupełnie inaczej.

Top6 olympii teraz chowa się w stosunku do top6 Olympii kiedys. Ale tak jak piszę to tylko moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Przemek ale tu nie było mowy o redukcji pod zawody a chodziło o stwierdznie, że mierzenie kroków to ściema co jest niewatpliwie stwierdzeniem na wyrost
I żeby nie było ja nie bronie tego, żeby sztucznie na siłę tych kroków nabijać. Mam ochotę/potrzebę/sposobność wyjść na spacer to pójdę ale jak mi się nie chce a mam utrzymać odpowiednią aktywność w ciągu to na sile nie wychodze na dwor np.chodzic w kolo domu jak co niektorzy byle min.krokow zrobic bo ktos im tak zalecil tylko kręcę sobie cardio



Zmieniony przez - wincol w dniu 2022-04-13 10:14:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium