SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
125kg




80kg




50kg




Cos tam z wczoraj wieczór


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Elo elo na 1 weeks out! :D hehe
Dzisiaj waga pokazała 104,5kg czyli -1,4kg względem poprzedniej soboty :p
Dzisiaj też ostatnie już cardio 30min i daje odpocząć czwórką już do startu bo są dość mocno obolałe :p
Dzisiaj w planie ostatni ciężki trening pleców no i zaczynamy się bawić w BPS :D
Wczoraj jeszcze ogoliłem ciało maszynka, nienawidzę golenia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Dobra tak to wygląda dzisiaj.
Czy jestem zadowolony? Nie wiem xD
Raport wysłany i czekam na dalsze wytyczne odnośnie bps i zobaczymy ile się uda wyciągnąć jeszcze ze mnie :)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
świetnie to wygląda!

w ogóle to jak tej czas szybko zleciał.. pamiętam jak jeszcze chwile temu dopiero co zaczynałes przygotowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Jakościowo super już się forma prezentuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
dla mnie forma super, jedynie lipa że tą przepukliną, szczęście że nie startujesz w klasyku -bo na pewno tam by Ci obcinali pkt... a teraz to chyba już we wszystkich kategoriach są uczuleni "defekty" w sylwetce. Jeszcze raz Michał kozak robota! Myślisz o operacji za kilka miesięcy ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Jak dla mnie petarda i wszystko fajnie proporcjonalne. Życzę powodzenia na scenie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Dzięki wielkie za dobre słowo :)
Erwi no zleciało w moment, teraz 7 dni i już o tej godzinie będę się weryfikować :D

Biały myślę że będzie trzeba to ogarnąć, w sensie że przepukline bo to właśnie ona mnie strasznie demotywuje i psuje wszystko co mnie wkur.... coraz bardziej. bo czym mniejszy bf tym bardziej jest widoczna...

Dzięki Przemek, Ja tylko bym nie chciał być ostatni i tyle no ale jak będzie trzeba to ktoś też musi :) Wiem że przez całe przygotowania dałem z siebie wszystko co mogłem więc niech scena zweryfikuje gdzie moje miejsce, niby to tylko Sopot dla wszystkich ale dla mnie to takie same przygotowania jakbym do NPC się szykował.

Strong dziękuje bardzo, przyda się na bank :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium