SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
To najpierw PCA a w 2021 lecimy na Sopot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870253
gnidusek
Nie znam się na tyle żeby coś gadać ale czy jedna poza Cię skreśli na maxa ?

Na pewno na tyle zeby nie wygrać

Winter ten Sopot za to juz bardziej realny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ja te starty i tak traktuje jako zabawę, albo taką wisienkę bo sam też wiem że nic nie osiągnę a jak dalej będę się chował w piwnicy to co mi z tego :)
Wiem że Ty sporo osiągnąłeś i myślenie masz inne, jak już wyjść to po złoto no i tak powinno być :) Więc szanuje Twoje zdanie i decyzje :)
Czas pokaże co wyjdzie ;p A może i mi się noga podwinie i na pca nie wyjdę i później będzie że wiecej pitolenia niż to tego warte bo kto wie co w życiu sie przytrafi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
No i zaj**iste podejście do tematu, bez spiny.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
winterR
Ja te starty i tak traktuje jako zabawę, albo taką wisienkę bo sam też wiem że nic nie osiągnę a jak dalej będę się chował w piwnicy to co mi z tego :)



Więcej wiary w siebie bo tutaj brzmisz jak zakompleksiony george z drzewa urwany. Kawał mięśnia na Tobie siedzi, trener u boku który formę potrafi z Ciebie wyciągnąć więc będzie dobrze. Także atakuj gdzie się da choć wydaje mi się, że Ciebie bardziej niż strach o formę i konkurentów to dołują ograniczone fundusze na starty, bogatsza dietę itd, tak mi się wydaje i TK może powoduje nieraz takie chwile zwątpienie. Nie wiem, może się mylę ale takie odnoszę wrażenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
W sumie to masz racje, ale tez z drugiej strony widzę gdzie mam braki i nie mam zamiaru pisać ze pojade i rozwale tam system :D
Wiadomo dam z siebie wszystko jak każdy sportowiec. Chce tez wyjść w jak najlepszej formie więc tutaj nic nie odpuszczam ale zwyczajnie co mam pisać że pojadę i top1 chce być? :p
Co do funduszy to tez masz racje :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
winterR
W sumie to masz racje, ale tez z drugiej strony widzę gdzie mam braki i nie mam zamiaru pisać ze pojade i rozwale tam system :D
Wiadomo dam z siebie wszystko jak każdy sportowiec. Chce tez wyjść w jak najlepszej formie więc tutaj nic nie odpuszczam ale zwyczajnie co mam pisać że pojadę i top1 chce być? :p
Co do funduszy to tez masz racje :p



Racja, trzeba znać swoje miejsce w szeregu ale nastawiać się pozytywnie, że pokażesz najlepsza wersję siebie, że cały prep przepracujesz jak należy. Na same miejsca nie masz wpływu, bo jie wiesz nigdy do końca kto wyskoczy.
Nie ma się też co Instagramem kierować, że ten będzie i doj**any na maxa itp bo scena często weryfikuje te setki fotek. Także głowa do góry i odpoczywaj bo zdaje się, że urlop leci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
urlop, a chyba większy zapierdziel niż będąc w pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Wiem masz racje :p pożyjemy zobaczymy :p

Erwi juz prawie darnie ściągnięte, wlasnie wychodze dokończyć bo sie okazało że jeszcze w jednym miejscu trzeba :D akurat przed dwa dni lało to odpoczywalem :D a dzisiaj sobie ogarne do konca :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
winterR
Wiem masz racje :p pożyjemy zobaczymy :p

Erwi juz prawie darnie ściągnięte, wlasnie wychodze dokończyć bo sie okazało że jeszcze w jednym miejscu trzeba :D akurat przed dwa dni lało to odpoczywalem :D a dzisiaj sobie ogarne do konca :D


całe szczescie , że lało...bo juz bym namiar do Tych Twoich Rodziców brał żeby dali Ci jeden dzień zwyczajnie uwalić się w ogródku z ksiązką i sluchawkami na uszach. Tez Ci się cos od życia nalezy, a co :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium