SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870244
A u mnie te sprawdzanie snu się nie sprawdza, bo jak śpię z zegarkiem, to wkvrwia mnie on i gorzej śpię

Kurde jak skończył się Sopot, I potem przekonałeś się do startu w PCA, to myślałem "współczuję, ja już sobie polecę masę, a on dalej się męczy." A teraz zazdroszczę Ci ze dalej masz ten jasny cel. U mnie ta motywacja mocno spadła jednak, I wcale nie jest tak fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ja to wszystko to tak z przymrużeniem oka traktuje to wiadomo ;P takie ciekawostki ;p Ale jakoś właśnie w nocy mi nie przeszkadza ten zegarek, bardziej na treningu siłowym ale przez ten strach że gdzieś nim uderzę i rozwalę go sobie niechcący...

A co do Sopotu to powiem Ci że wiem co czujesz bo ja pierwszy tydzień po Sopocie jeszcze miałem te emocje w sobie byłem taki nabuzowany, szczęsliwy, spełniony i zadowolony z siebie jak nigdy dotąd. później kolejny tydzień już wszystko ze mnie zeszło i było tak nijak, kcal wyższe dużo jak na masie, forma ulana że tak powiem i tak się czułem nijak, a teraz po zmianach jak Adam wprowadził, znów deficyt znów ten głód, znów się robi ciężko i wiem że 4 tygodnie do kolejnego startu to już jest inaczej, znów wszedł ten focus, klapki na oczy i chęć pokazania się z jak najlepszej strony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870244
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Zapinaj do nogi nad kostką na czas treningu. Mnie na ręce też wkurzał ale to bardziej przez to że pasków lub taśm na nadgarstek nie mogłem zapiąć.
Tak samo jak Ty patrze z przymróżeniem oka, tętno nieraz takie z dvpy pokazuje, że głowa mała. Interwał walilem, ledwo zipialem a on 81 puls pokazuje. Kroki liczy, widzę która godzina no i daje znać jak tel dzwoni. Co się spodziewac za sprzęt za nieco ponad 100pln. Co innego już jakieś Garminy itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Przemek ale co Ci powiem to od niedzieli jak wprowadziłem zmiany to co forma sie poprawia to ja w szoku jestem. Albo mi sie to tylko wydaje. Ciekaw jestem efektu finalnego bo cos czuję że lepszą forme jeszcze wykrecimy niż w Sopocie jak tak to pójdzie ;)

Grzesiek na nodze nad kostka to dopiero bym miał stracha xD ale tak jak piszesz to tylko taki bajer który i tak nic nie wprowadzi w moje zycie :p sam bym sobie pewnie nie kupił, a że prezent to czemu sobie nie posprawdzac z czystej ciekawości :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Siemka
Waga dzisiaj u mnie 104,9kg
45min cardio właśnie się kręci
Dzisiaj off od siłowego bo na 12 jade na szczepienie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a co ma szczepienie do treningu? bo nie widzę powiązania, chyba że środy masz ogolnie off, a ja źle zrozumiałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
To że nie jestem chojrakiem i słyszałem jak niektórzy reagują, Więc wole na spokojnie sobie zrobić off tym bardziej że dwa dni treningowe pod rząd już wpadły, pojadę na spokojnie na szczepienie i dzisiaj odpocznę a nawet jakby mi się coś działa (stan podgorączkowy czy coś) to przynajmniej jeszcze organizmowi nie dowalę treningiem pleców :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ok masz rację, ja osobiście nie miałem jakichkolwiek skutków ubocznych ani po 1 ani po 2 dawce, może dlatego że zaraz po szczepionce leciałem na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Ja tez nie i w tym samym dniu robilem trening
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium