SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Ale tak serio jest różnica gdzie wali sie shota bo chyba nie ma to znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
nie ma znaczenia ^^ ale warto miec kilka miejsc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Raczej nie ma, większe znaczenie będzie miało co i ile wbijesz :D hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
moim zdaniem w jakimś stopniu ma jednak znaczenie miejsce inj, w sumie możesz Adama podpytać w raporcie co o tym myśli w kwestii poprawy lap
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
zależy pod jakim kątem patrzeć bo ja rutkowa zrozumiałem pod takim czy np sok działa tak samo jak wlaniemy w noge czy poslad :D a jak ktos umiejętnie w łapy wali to i inne pozywtywe aspekty z tego bedzie miał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a no właśnie do tego nawiązałem i z tym się zgadzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Nie wiem po co ktoś tutaj wpada i na siłę prawi morały jak kto się odżywia.Jak mu smakuje, nie ma problemu z trawieniem, i wyniki ma dobre to po co ma robić coś czego nie chce robić, bo ktoś wpadł i powiedział "Rób tak bo inaczej..." Winter ma dobrego trenera, ufa mu, robi proges i nawet jak Adam każe mu jeść kurczaka w środku nocy o 2.15 to wstanie i go wp******...
3

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
robertjudi
Nie wiem po co ktoś tutaj wpada i na siłę prawi morały jak kto się odżywia.Jak mu smakuje, nie ma problemu z trawieniem, i wyniki ma dobre to po co ma robić coś czego nie chce robić, bo ktoś wpadł i powiedział "Rób tak bo inaczej..." Winter ma dobrego trenera, ufa mu, robi proges i nawet jak Adam każe mu jeść kurczaka w środku nocy o 2.15 to wstanie i go wp******...


Generalnie się nie wpier.., ale o jakich badaniach mówisz? Myślisz, że kilka podstawowych parametrów za 200zł powie coś więcej o stanie zdrowia? Druga część, racja, słucha się jednej osoby, ale myślę, że autor dziennika nie potrzebuje adwokata i frazesów ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
robertjudi
Winter ma dobrego trenera, ufa mu, robi proges i nawet jak Adam każe mu jeść kurczaka w środku nocy o 2.15 to wstanie i go wp******...


Uwierz, że akurat Adam nie karze mu jeść kg ryżu i kurczaka dzień w dzień. To akurat Wintera wybór - czy słuszny, możemy mieć odmienne zdanie ale jeśli ku pasuje to koniec kropka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
MARIAN 17
zależy pod jakim kątem patrzeć bo ja rutkowa zrozumiałem pod takim czy np sok działa tak samo jak wlaniemy w noge czy poslad :D a jak ktos umiejętnie w łapy wali to i inne pozywtywe aspekty z tego bedzie miał ;)


Chodzi mi bardziej o to czy dana partia bardziej bedzie „progresowac”
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium