SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Siema dzisiaj waga z rana na czczo 105,6 kg dzisiaj żadnego cardio nie wykonywałem ponieważ już zrobiłem 5 sesji po 30 minut więc wystarczy nie będę nadgorliwy jak zawsze teraz trzymam się tylko sztywno planu z rana wpadło pozowanie do check form dla Adama ja nawet z formy jestem zadowolony patrząc na te zdjęcia wiadomo że jeszcze sporo brakuje jeszcze sporo trzeba odbudować ale myślę że nie jest aż tak fatalnie tylko szkoda że jeszcze 2 tygodnie i znów lekka przerwa no ale już raz wytrzymałem to drugi raz też wytrzymam ;)

Dzisiaj też w planie mam dzień treningowy zrobię klatkę z tricepsem a jutro już na 100% off tak jak pisałem będę się starał ten of sztywno trzymać w niedzielę tak żeby mi nie odwalało i żebym na trening przypadkiem nie szedł jak ostatnio xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
No a tutaj jak zawsze zdjęcia z check form










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Zaj**iście ten brzuch wygląda po zabiegu w porównaniu do tego wystającego pępka jaki był. O formę byłem spokojny znając Twoje podejście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Dzięki Grzesiu seria bardzo miło słyszeć taką opinię uwierz mi że na początku nie byłem w stu procentach zadowolony z tego pępka jak wyglądał po zabiegu ale teraz po czasie widzę że jest zupełnie inaczej i zaczyna to już wyglądać a nawet powiem więcej że z tygodnia na tydzień widać cały czas lekką poprawę na tym Targówku tkanka robi się bardziej miękka i tak jakby on się wchłania nie wiem jak to dokładnie nazwać no ale też z kuzynką która jest fizjoterapeutką działa występkiem i co drugi dzień ja go sobie tak masuje jak ona mi pokazała i to ma niby na zadaniu rozłożyć tą tkankę właśnie żeby nigdzie nie odstawało nadmiernie.

Nie no ogólnie z zabiegu jestem zadowolony i myślę że po wycięciu zginął też będę później już w stu procentach szczęśliwym bo już żadnego większego defektu nie będę miał na sylwetce jedynie to co właśnie muszę poprawić mniej ale to już mięśniowo więc nic ingerencji chirurgicznej.

Wiadomo jeszcze by się przydało tą przegrodę nosową zrobić ale to już nie w tym roku, ponieważ z po pierwsze za dużo tego L4 a po drugie też w końcu chcę się przygotować do jakiegoś sezonu a przez te zabiegi wszystko się tak odwleka miałem nadzieję na ten sezon jesienny no ale się nie uda na wiosnę też za bardzo nie chce wychodzić więc tak myślę po cichu sobie o jesieni 2023 fajnie by było tam wtedy po startować no ale wszystko wyjdzie w praniu póki co to takie myśli a tak naprawdę nie wiadomo co się wydarzy w życiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Jeszcze coś wam pokażę i patrząc na te zdjęcia ciesze się że tą przepuklinę zrobiłem i mam za sobą

więc 109,4kg i 11 tydzień redukcji przed zabiegiem vs 105,6kg i 4 tydzień odbudowy













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
To zdjęcie chciałem pokazac najbardziej a się małe wstawia ;/


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
efekt po zabiegu super ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25502
Małe ale różnica widoczna fajnie ze wszystko cacy poszło, elegancko teraz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Dzięki chłopaki teraz jeszcze tylko to Gino i już będzie wszystko ogarnięte co chciałem i będzie można spokojnie skupić się na progresie i za rok myślę startach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium