SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
shinare
A to i ja się wypowiem - co do progresu, dla mnie bez różnicy czy mam 40g białka na posiłek czy te 50g, ale.. co zaobserwowałem - jeśli mam 40g białka na posiłek to mam apetyt jak koń, mógłbym wrzucić i 1200 węgli z czystego żarcia i dalej chodziłbym głodny. A jak już wrzucę więcej tego białka to delikatnie przyhamowuje apetyt. U mnie jest taki problem, że ja lubię i umiem naprawdę dużo zjeść Także mnie ta duża ilość białka w posiłku ratuje


Właśnie dla trawienia ta mniejsza ilość to jest bajka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
shinare
A to i ja się wypowiem - co do progresu, dla mnie bez różnicy czy mam 40g białka na posiłek czy te 50g, ale.. co zaobserwowałem - jeśli mam 40g białka na posiłek to mam apetyt jak koń, mógłbym wrzucić i 1200 węgli z czystego żarcia i dalej chodziłbym głodny. A jak już wrzucę więcej tego białka to delikatnie przyhamowuje apetyt. U mnie jest taki problem, że ja lubię i umiem naprawdę dużo zjeść Także mnie ta duża ilość białka w posiłku ratuje


Dokładnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870249
Dobra starczy o białku Winter dodaj za tydzień te 2,5, myślę że może to ruszyć. 2 tyg stałeś, nie pykło, trzeba inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Tak tez zrobie. Na klatke jak w tym tygodniu tez nie pójdzie to zwyczajnie będę minimalnie dodawać ile mam u siebie i ciul.

Albo sie wkur... i antka znów przywale na ostatnie 4-5tyg i zobaczymy czy ruszy xD bo oxy jednak nie ruszyłem. Stwierdziłem że jednak zregeneruje tą wątrobę troche xD hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
A przestań od czego są przeszczepy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Haha no i wszystko w temacie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Co do białka u mnie 2,8-3gramy to max później już trawienie jest nie takie.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiadomo ze wyższe bialko może mieć wpływ na trawienie ale nikomu to talii nie rozwali. W sensie jakoś trwale nie poszerzy. Ktoś utnie bialko i nagle zejdzie 5 cm z talii, ja jak utne wegle to tak samo zejdzie 5cm z Talii. Po prostu coś tam siedzi na jelitach i tyle. Ja poniżej 3g nie schodzę. U Radka jadlem chwilę pod 400g ale może 2 tyg bo apetyt padł a po 2 nie wydaje mi się zeby było to optymalne. Co trener to inaczej. James u tuora niby obecnie nie wiele ale Emil u niego kilka lat wstecz jadl 400g miesa na posiłek. Jansen na forum pisal u siebie że zawsze poleca 1,5-1,75g na funt masy ciała wiec od 3g w gore.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
Według mnie ten temat talii to jedna wielka bzdura To kwestia genetyczna i tyle - układ kostny, szerokość bioder itp. A wiadomo, że im więcej masy to talia będzie też się poszerzała analogicznie jak całe ciało. Ja np. mam wąską talię, a zaś wywala mi brzuch z góry, co jest kwestią ustawienia żeber, że zakończenia żebrowe nie idą mi normalnie w dół pod siebie, tylko do przodu i nic z tym nie zrobię, jedynie poniekąd mogę to kontrolować i ukrywać A białko i wypchany brzuch to tak, jak kolega wyżej - rozpycha, ale na moment, bo to tam zalega i sie trawi, proste
3

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium