SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
A ściągam różne seciki z yt :p
Dj morenox
Wim3k
Dj ignak
Jakis dj adimix
Pawcio
No kurczę wszystko co w rączki wpadnie na yt :p czasami waidomo pierwsza nuta spoko a pozniej jak jakis chłam zacznie lecieć to szok. Bo ja sciagam na pena i do radia bo na sluchawkach źle mi sie trenuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
No wiadomo że jak u siebie to z głośnika! Ale dobrze że YT, bo też tylko stąd słucham Dzięki, od jutra sobie przeleję to co wypisałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Też obadam, ja ze spotify. Siłka, auto. Teraz zalozylismy na zmianie w tyrce "Rodzinę", na 6 kont przez 3 miechy za free a potem wyjdzie nas po 5pln miesięcznie więc tanioszka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Polecam serio, wiadomo nie każdy no ale. Ja to już mam tak że yt sam mi proponuje więc widzę nowości, więc czasami nawet i w ciemno pobieram na szybko co jest a później na treningu się okazuje czy lipa czy w miarę kozak :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
1 Tydzień Masy
Wtorek 18.02.2020
2 Dzień Masy


Waga z dzisiaj 99,4kg (-1kg)
Cardio 40min wykonane bez problemu, dzisiaj nawet gites się spało.
Dzisiaj wleci Pull no ale póki co najpierw do 14 w pracy ;/
Makro bez zmian.

Makro na dzisiaj
1. B: 55g W:60g T:5g
2. B: 55g W:40g T:5g
3. B: 55g W:40g T:5g
4. B: 55g W:80g
5. B: 65g W:145g
6. B: 55g W:60g

Do tłuszczy + 12g Omega3
Trening: 30g EEA + 10g Kreatyny

Hmm a jednak wczoraj nie wypadło to tak źle xD Więcej obciążenia przeniesionego na treningu to większy stres mataboliczny i przyrosty tak? xD hehe
Push1 z poprzedniego tygodnia i aktualnego :D







Zmieniony przez - winterR w dniu 2020-02-18 06:59:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Tak siedzę i się zastanawiam czy nie wrócić do treningu sprzed roku jaki proponował mi Adam, w sensie że połączeniu partii? Co Wy na to, co sądzicie?
Takim systemem leciałem od 28.01.2019 do 14.07.2019 czyli cały okres masowy i redukcyjny. A od 15.07.2019 do dzisiaj przeszedłem na PPL czyli kolejny cały okres masowy i redukcyjny.
Oczywiście nie wyglądało by to tak że wszystko wywalone do góry nogami i zmiana ćwiczeń itp. Tylko zwyczajnie te ćwiczenia z ppl bym rozwalił właśnie na te treningi.

1.Czwórki
2.Klatka + barki + tricpes
3.Plecy + biceps
4.Barki + klatka
5. Biceps i Triceps
6.Dwugłowe
7.Klatka + barki
8.Plecy
9.Barki + klatka
i od nowa - nogi itd.

Czyli dokładniej:
1. Czwórki czyli standardowo jak mam w dni Czwórek.

2. Klatka 4cw(wyciskania i Rozpiętki), braki 2cw (wznosy boczne mocnej izolowane czyli te siedząc na ławce i unoszenie sztangi do brody), triceps 1cw (coś na wyciągu jakieś ściąganie sznurem, albo może francuz leżąc hantlami coś co będę fajnie czuł, no i kurna tu już mnie kusi dać dwa ćwiczenia takie bardziej izolowane xD, A może np. sznury i prostowanie podchwytem xD) tylko żeby znów tego nie przeładować ;/

3. Plecy 6cw standardowo jak w pull a na biceps 1ćw też właśnie coś na wyciągu bo te ćwiczenia co leżę na ławeczce i uginam tak jakby drążkiem czy linkami wyciągu górnego to super wchodzą, tam z zatrzymaniem, spięciem itp. + jakiś brzuch tu by wleciał.

4. Na barki to 5ćw (2cw. Wyciskające, 2ćw na bok barku, 1ćw na tył barku) + Klatka 2ćw (tutaj może jakieś wyciskanie młotkowe i Rozpiętki tylko że w zakresach 10-15p.

5. Na bica i trica po 4ćw takie jak w dni pull i push czyli dwa cięższe na trica wybiorę sobie jako bazowe raczej wąskie wyciskanie później francuz do czoła i coś na wyciągu żeby już dobić na maksa też dwa takie ćwiczonka w wysokich zakresach tak 12-15p, na bica też uginanie sztangą jako podstawa później jakieś uginanie Hantlami, jakieś młotki ale w oparciu żeby nic się nie bujać no i coś na wyciągu na koniec. Jeszcze sobie przejrzę dokładnie i przypomnę Wiktora ćwiczenia z tego filmiku i Cbum’a też bo praktycznie takie samo podejście i coś pokombinuję żeby z każdej strony tą rękę zaatakować.

6. Dwugłowe standardowo tak jak mam, czyli ciągi na początek i później dwugłowe.

7. Klatka 4ćw (od jakiegoś skosu dodatniego bym zaczął później wyciskania z ziemi bo też fajnie wchodziły na bank Rozpiętki i jeszcze coś bym wymyślił) Barki 2ćw (czyli coś na bok i też jakieś przyciągania do brody, może hantlami albo na wyciągu)

8. Plecy 6ćw standardowo jak w dzień Pull tutaj brzuch mogę dorzucić albo jakieś 1ćw na tył barku też. Jeżeli off wypadnie po tym treningu.

9. Barki 5ćw (na podobnej zasadzie jak wyżej 2cw wyciskania 2ćw na bok 1ćw na tył) Klatka 2ćw (też jakieś jedno wyciskanie ale hantlami i w zakresie 10-15p i Rozpiętki jakieś też 12-15p)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
Myślę że nie zaszkodzi spróbować. Wiadomo papier a praktyka to co innego, ale jak Adam proponował to nie masz co się zastanawiać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Słuchaj trenera, mi też się śmiać chciało jak Przemo mi rozpisal goblet sqad w planie i parę innych, do momentu kiedy nie zrobiłem tego treningu, nie na darmo masz.nad sobą kogoś madrzejszego i ja bym w ciemno robił.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ale nie wiem czy dobrze zrozumieliście, to jest propozycja z masy Styczeń 2019r. A ja chcę zwyczajnie do tego wrócić
Póki co nie zawracam głowy Adamowi jak jest kilka dni przed zawodami ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a jak ostatnio Ci się trenowalo w ten sposób? I co ile tu wypada dzień off?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium