SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
A kiedy chcesz iść z ta przepuklina działać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
po nowym roku właśnie miałem iść do mojego lekarza po skierowanie do chirurga żeby pogadać jak on to widzi.
Więc teraz by się przydało jakoś już się umówić, tylko kurde ciągle mam w głowie to że progress sobie będę stopować, bo później jednak trochę tego offu będzie trzeba zrobić ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Ile offa po operacji?
Siatkę chce wstawiać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Nic jeszcze nie wiem. Szczerze to najchętniej bo bym wcale nie robił :P
Zwyczajnie się cykam no ale sam patrząc na siebie mi to przeszkadza i wiem że na scenie też to jakoś mile widziane nie jest.

Na bank bym chciał jakoś estetycznie to zrobić żeby na scenie jakoś to wyglądało a nie że siatkę pod skórą będzie mi widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
No dlatego pytam o sposób załatania dziury :-%

Nie dziwię się, sam bym się cykał. Cholerstwo strasznie upierdliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
sam wsadze korek i zakleje plastrem xD haha brązerem się owali i będzie na równo xD haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Siema
Dzisiaj waga 119,4kg po dniu bez treningu i tym samym najwyższa moja waga jaką miałem w życiu.
Jakość tez nie do porównania ale widzę że chyba już szybciej zaczyna sie psuć chyba ze mam takiego shiza. Nie wiem.
Dzisiaj off od cardio
A treningowo dzisiaj klatka :)

Z ciekawostek wczoraj tez dzwoniłem do chirurga i w poniedziałek mam wizytę ;)
Więc dowiem sie co i jak i jak on to widzi jak mnie obejrzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
Nic się nie martw trochę offa Ci pewnie nawet dobrze zrobić biorąc pod uwagę poziom zaangażowania to to trochę jak z szabatem u Żydów, trzeba „wymuszonego” resta żeby człowiek mógł odpocząć serio hehehe :D. Ważne żeby wszystko ładnie zrobić i mieć z głowy temat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Mnie ten off serio przeraża no ale taki był plan, wykorzystać odbicie po startach i dopiero się zabrać za przepuklinę. Ciekawi mnie strasznie co on mi powie i jak to wyjdzie. Chciałbym żeby to jak najbardziej estetycznie wyglądało zresztą pewnie jak każdy by chciał.

Zobaczymy kiedy co i jak wyjdzie. A wtedy będziemy z Adamem się zastanawiać jak to ugryźć i tak naprawdę od tego też będzie zależało to czy wyjdę gdzieś w tym roku czy nie. No może od więcej rzeczy bo też od progressu no ale nic na siłę jak nie jesień to wiosna 2023 albo jesień 2023 nie spieszy mi się swoje będę i tak robił jak będę mógł ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a ja myslalem ze ta przepukline będziesz chciał ogarnąć dopiero przed kolejnym sezonem startowym, coś pomieszalem chyba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium