SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
ano, człowiek by chciał lecieć na 100% ale sie nie da. lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
No ja przezywam tez taki okres , u ciebie jedynie przeziębienie , mi plecy j**ly do reszty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdrowia ! Raz dwa i puści ta infekcja !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Super, że w końcu zmieniasz podejście, słuchasz rad itp. Ja też wiele razy brałem leki i na trening leciałem, bo bałem się, że forma ucieknie, że nie dołożę kg na sztangę w następnym tygodniu i ogólnie świat się zawali i w efekcie ciegnelo się to dwa tygodnie. Teraz jak byłem przeziębiony zrobiłem podobnie jak Tobiasz, 3-4 dni off, żarcie trzymane, sen mega, regeneracja mega wróciłem na trening i dołożyłem wszędzie z zapasem na sztangę itp. wiele mnie też nauczyło w tym roku, że jak się czujesz źle, niezregenerowany to zrób off i pójdź za dzień dwa i trening będzie zupełnie inny niż ten na siłkę w trybie zombie. Zdrowia Michał!
2

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
k***a nawet Robert się rozpisał sama prawda
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
bo każdy chyba przerabial stan że na każdym kroku chciał przedobrzyc a efekt potem jest odwrotny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ano po 30stce dojrzewam :) hehe Łukasz współczuję Ci z tymi plecami.... to jeszcze gorsze niż przeziębienie... mam nadzieje ze nic groznego i ze szybko wrocisz do siebie :D

Mati dzięki! Mam nadzieje ze lada moment pusci, zawsze wieczorami i nad ranem jest najgorzej

Robert dokladnie jest jak piszesz :)

Haha Tobiasz jak zawsze w sedno :D hah czyli juz musi być gruuuboooo :D

Artur nie wiem jakie maja podejście inni i szczerze to jestem ostatnią osobą ktora by komuś cos narzucala no ale ciezko sie nie zgodzic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Elo
Dzisiaj waga 107,7kg :P Czyli w sumie już się tak stabilnie robi a przynajmniej tak myślę :P
Cardio dzisiaj 25min na czczo
Treningowo dzisiaj wpadnie klateczka, pewnie bok barku jeszcze zrobię jedno ćwiczenie i coś dwugłowe uda ruszę :)
Czwórki odpuszczam trochę w sumie to trochę bardzo ale dwugłowe akurat mogą być większe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
W sumie to w miarę spoko, z rana jeszcze gardło boli ale to bardziej przez to że suche tak jakby jest ;p
Bo w ciągu dnia juz jest spoko ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium