SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Bardzo fajna jakość na tym etapie. Jakaś zmiana w taktyce masowania ?
Napisz jak to wyszło z siłka i za ile zrobiłeś np suwnice do haka. Hantle konkret, jaka inwestycja za całość weszła ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Nie, żadnych zmian jakiś nie ma w porównaniu z poprzednimi masami, może tyle że rzadziej pisze raporty bo co 2-3 tygodnie w sensie dopiero jak się waga ustabilizuje to napiszę raport do Adama, dlatego też pewnie jakościowo jest lepiej jak na ten etap, chociaż teraz od tego tygodnia bardziej widze że tą wodą pociągam coś ;p
Może przez niedzielne obżarstwo na chrzcinach xD hehe
A co do towaru to żadnych udziwnień, podstawy jak pod okres masowy.
Dawki w sumie małe bym powiedział, a może tak: kiedyś brałem więcej xD hehe
Treningowo dalej odwalam po swojemu i trenuję praktycznie codziennie chyba że jakiś wyjazd wypadnie, święto czy coś innego co uniemozliwia mi trenowanie w moich godzinach.
Ale to przez te 41 dni masy to z 4dni takie były.
Cardio codziennie leci jednak te 30min
Wcześniej jak bylem 3,5tyg na L4 to odwalalem po 60-90min cardio.
Nawet raz było 120min na raz xD od 100 mi się licznik czasu na bieżni znów na zero przekręca i wtedy pamiętam się zdziwiłem jak zetknąłem że 9min mam dopiero xD hehe a było 109min rzeczywiście ;D


Co do sprzętu to pozwolę sobie przekleić post bo kilka stron wcześniej wszystko opisywałem ile co mnie kosztowało ;)


Sprzęt nowy firmy Hator(chłopaki z Kielc robią) na olx obczaiłem i teraz tak za każde elementy płacisz osobno
- klatka (wziąłem taką solidniejszą z większych i grubszych profili to jest o ile dobrze pamiętam 80x80x3 pusta taka klatka 3300zł
do tego akcesoria:
- monolift 950zł
- haki na sztangę 250zł
- lv Arms 800zł
- belki te dlugie do środka 550zł
- belki krótkie na zewnątrz 500zł
- końcówka do wiosła końcem sztangi 250zł
- końcówka do dipów 450zł
- wyciąg góra i doł 850zł
- dodatek do prostowania i uginania na nogi 800zł
- 6szt końcówek na obciążenie montowane do klatki 80zł za sztukę

Jeszcze do tego dobrałem
- stojak na obciążenie wolno stojący 900zł
- Suwnica z hak squat 5600zł
- ławka do wyciskania 1900zł

Hantle cały zestaw co mam ze stojakiem łącznie wyniósł mnie około 18000zł (od 10 do 50kg przeskok co 2,5kg od 50kg do 80kg przeskok co 5kg)

i obciążenia dokupiłem
20x20kg
20x10kg
20x5kg
za całość z transportem 5000zł

podłoga na siłownie 1000zł
no i płyty wiórowe też coś około 1000zł
Jeszcze musiałem rurki od centralnego ogrzewania przerowbić to tam mnie 600zł chyba policzyli.

i jeszcze pokupiłem sobie nowe te końcówki do wyciągów to też tam trochę pociągnęło bo chciałem takie porządne już żeby miec na "wieki wieków"
i takie pierdoły, akcesoria jeszcze typu pas do podwieszania ciężaru do dipów, takie długie gryfiki do skręcania hanli, z myślą własnie już wiekszych niż 80kg jakbym miał kaprys :P
i to chyba wszystko.

nie no gruba inwestycja wyszła ;)

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Michał_Jekiel_road_to_super_heavyweight-t1188796-s1453.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
A no i już zamówiłem hantle 85kg i 90kg xD
Ale dopiero w styczniu będą podobno ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1469 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20831
winterR
Wydaje Ci się tylko ;)
Zerknij na filmik chyba nie wygląda tam jakby to było lekkie xD najzwyczajniej pi*da jestem i cienias jeżeli chodzi o klamot ;)


Wiem, że cięzar "wciąga", ale na moje oko, to treningi typowo na mniejszym CM i większej objętości w kształtowaniu sylwetki są poniekąd lepszym rozwiązaniem, tym bardziej, że u Ciebie brak partnera treningowego, jak napisałeś. W każdym razie na filmikach i fotach jest przyzwoicie :)

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Wiesz co, trenuje w taki sposób żeby sprawiało mi to radość i frajdę ;)
Na każdy trening idę z wielką chęcią i trenuje mi się elegancko ;)

Nie wiem co jest lepsze na hipertrowie a co gorsze i mam to gdzieś. Chcę mieć z tego frajdę i póki co ja mam ;)

Będę miał ochotę powyciskac maksy to to zrobię, będę miał ochotę się pompować na maksa to też to zrobię. Nie będę miał ochoty na trening czy cardio to nie zrobię i trudno ;)
Już nie mam zamiaru się mocno przejmować, znam konsekwencje swoich czynów i działam tak żeby mi się wszystko podobało ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
I wlasnie to jest piekne w tym sporcie , szukanie zlotego srodka dla siebie , kazdy organizm reaguje inaczej na rozne bodzce , do Tego jeszcze trzeba to wszystko adaptowac do codziennego zycis , pracy , zmeczenia lub nie itd i tak sie zagluje tymi wszystkimi opcjami .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Otóż to tutaj trafiłeś w sedno tym co napisałeś.
Wszystko trzeba ułożyć pod siebie niektórzy mają czas na tylko trzy treningi w tygodniu niektórzy na cztery niektórzy na 5 niektórzy tak jak ja są z swirami i lubią trenować codziennie chociaż czasami wiadomo że to też jest zła opcja albo jednak regenerować też się trzeba.

Ale wszystko należy dobrać do siebie tak żeby to nam sprawiało radość bo tak naprawdę jeżeli nie będzie nas sprawiało radości to szybko zrezygnujemy i nie będziemy trwali w tym sporcie a jeżeli ktoś to kocha lubi i uprawia naprawdę z pasji a nie z tego że jest to modne to myślę że nie powinien ten sport nikogo męczyć tylko cieszyć i powinno ciągnąć do tego cały czas.

Ale to wiadomo to jest tylko moje indywidualne zdanie i nikt się z tym nie musi zgadzać każdy ma swoje zdanie i ja też żadnego zdania nie neguję bo ja za nikogo życia nie przeżyje i tak samo nikt za mnie nie przeżyje mojego życia Tak więc ja chcę żyć tak jak mi pasuje a nie tak jak komuś by się to pod a nie tak jak komuś by się to podobało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847





RACK PULL
230kg x7p
180kg x9.5p

Hip Thrust
170kg x10p
170kg x8p
140kg x12p

Uginanie stojąc
40kg x9p
30kg x13p
30kg x11p
30kg x9p + do odcięcia

MC na prostych z hantlami
75kg x10p
75kg x8p
75kg x6p

Przywodziciel
20kg x11p
20kg x9p
15kg x12p
15kg x10p

Łydka na suwnicy
240kg x20p
240kg x13p
240kg x12p
240kg x10p
220kg x10p
200kg x11p
180kg x10p
160kg x12+6+5+4p

Allahy
50kg x18p
45kg x15p
40kg x16p
40kg x13+6+5+4+4+4p

Przyciąganie kolan do brzucha
CC x13 x10 x9 x8 X8 x8

Hej, więc kolejny fajny trening za mną pierwszym ćwiczeniu dołożone 5 kg no i dosłownie pod korek znowu zrobione te 7 powtórzeń
W drugim ćwiczeniu też 5 kg do przodu i też zaliczona ta sama liczba powtórzeń co ostatnio no i w sumie dalej trening też całkiem spoko bo albo więcej trochę obciążenia albo więcej powtórzeń więc siłowo cały czas tutaj do przodu idę co mnie nakręca i motywuje też dość mocno.

Dzień też bardzo fajnie zleciał aktywnie przede wszystkim więc super


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Tak więc mamy 7 tydzień okresu masowego
Dzisiaj na wadze 107,4kg














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium