SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Barki mocne i ogólnie warto dopisać, że Twoja technika, szczególnie tempo samo w sobie zasługuje na szacunek. Bo wyciskać, a wyciskać, to różnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Dziękuję Ci bardzo :) Staram się jak mogę to tempo jakoś trzymać, nie zawsze jest idealnie no ale ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
masz psychikę żeby robić w samotności ciężkie siady i wyciskania ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25506
arturl1986
masz psychikę żeby robić w samotności ciężkie siady i wyciskania ;)
też ćwiczę w piwnicy biorę nie małe klamoty ale do psychika ma do tego to nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
to widocznie nie dzwigasz dużych ciężarów, albo masz jakiegos racka czy cos podobnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25506
arturl1986
to widocznie nie dzwigasz dużych ciężarów, albo masz jakiegos racka czy cos podobnego
czy dźwigam duże to wiem lepiej, nie mam nic nie raz mnie przygniotło dlatego nigdy nie zakręcam sztangi jak coś zrzucam krążki na bok nie raz człowiek myśli że np pójdzie ten 8 raz i przygniecie i lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Wiesz co u mnie to akurat przyzwyczajenie, od lat trenuje sam w piwnicy i zawsze mogę liczyć tylko na siebie. Do tego sie przyzwyczaiłem.
Co nie zmienia faktu ze jak robię siady to jest w głowie ten strach ze coś pójdzie nie tak jak chce. Bo przy takich siadach to jakis jeden głupi błąd i juz 220kg tak latwo sie nie opanuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Siemka
Tak więc mamy piąteczek u mnie waga po dnt to ponownie 110,8kg(+0,3kg) więc od trzech dni waga taka sama :) zobaczymy co dalej pokaże :p
Cardio 20min jak zawsze a po pracy dzisiaj wpadnie trening pull :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
winterR
Wiesz co u mnie to akurat przyzwyczajenie, od lat trenuje sam w piwnicy i zawsze mogę liczyć tylko na siebie. Do tego sie przyzwyczaiłem.
Co nie zmienia faktu ze jak robię siady to jest w głowie ten strach ze coś pójdzie nie tak jak chce. Bo przy takich siadach to jakis jeden głupi błąd i juz 220kg tak latwo sie nie opanuje :)


no dokładnie i człowiek odpuści 1 powtórzenie zeby sobie krzywdy nie zrobic,
a przy dużych ciężarach jedno jakies niekontrolowane szarpniecie i można mięsień zerwać albo się nabawic innej poważnej kontuzji. To jak ktos pisze że nie wie co ma psychika do tego to serio chyba dopiero raczkuje w tym sporcie. Na rekordowych powtórzeniach z asekuracja człowiek czasami wymieknie ze strachu a co dopiero w samotności cos takiego robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Innej opcji nie mam a chce się cały czas rozwijać więc trzeba troszkę ryzykować ;p
A tą klatką rack póki co cisza, muszę się skontaktować co i jak to przynajmniej jak ona będzie to głowa też trochę spokojniejsza:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium