SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Siemka
Dzisiaj waga po dniu dnt 112,2kg(-0,4kg)
Cardio standardowo 20min
Dzisiaj w planie trening Pull ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3139
Akurat mistrzem stosowania zawiłych słów to jest ten gainzdesire, Paweł się nie sili na pseudoprofesora, tam gdzie się da tłumaczy to prosto. Tam nie ma nic zawiłego, nic się nie liczy, dla mnie chodzi o to by mając te informacje wiedzieć jak sobie napisać plan i co robić na treningu. Często oglądam jak trenują kulturyści i sobie myślę, no ciężki trening jakieś metody które wchodzą, ale nic nie dają i na koniec chłop styrany, a mógł z 30% głupot zrobić mniej, mieć ten sam efekt i jeszcze dobrze się czuć po treningu. Oczywiście jakbym mu zwrócił uwagę to by padło, jestem większy od Ciebie, lub na mnie działa i rzeczywiście z tak silnymi argumentami nie sposób jest dyskutować :(D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Nie no żeby nie było że ja twierdzę jakoś że źle coś mówi ;p tylko zwyczajnie nie przepadam za nim ;p hehe
A tego Gainzdesire kojarzę tylko kto to przez stroy Wojtka Pieczaby (chyba on go wstawiał) co się śmiał że na fotach dowalony (bo sobie głowę zmniejsza na zdjęciach) a w realu jakaś masakra xD A typa wcale ani nie obserwuję ani nie słucham ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3139
To on, ja mam wywalone na to co robi, ale śmiesznie się 9gkads gościa co na fotce wygląda jakby miało go rozerwać, a na zwykłym już nagraniu taki chłopaczek z siłki, czasem wrzuca coś ciekawego, choć w większości jak się obserwuje zagraniczne profile o podobnej tematyce to on jest krok za nimi :D ale dla mnie istotne są treści, bo jeśli są wartościowe może być i transwestyta dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Hehe tutaj masz rację ale pewnie wielu takich jest co na insta czy fb wstawiają foty ostro przerobione a w realu kupa ;p
Dlatego dla mnie to jest tragedia coś robić z fotami, nawet nakładanie filtrów na IG, ja tego nigdy nie robię i nie będę robił bo to bez sensu, później ktoś Cię widzi na żywo i słyszysz że na fotach dużo lepiej wyglądałeś a w realu jakbyś nie trenował nic ;p



Zmieniony przez - winterR w dniu 2021-02-19 09:26:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
domino1664
Gordon29
Polecam ogólnie szkolenia, arty, filmy czy książkę Pawła Gluchowskiego. Sporo dobrej wiedzy

Mądry ten filmik co wstawileś i zwracam honor tobie. No i kupuje jego książka bo się zastanawiałem czy warto.


Kup coś lepiej Młodemu, myślę że lepiej spozytkujesz pieniążki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
hehe :D no i tyle w temacie :P a pewnie za niedługo i tak się ją dostanie w pdf na necie z jakiegoś chomika czy coś xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
opalinho
domino1664
Gordon29
Polecam ogólnie szkolenia, arty, filmy czy książkę Pawła Gluchowskiego. Sporo dobrej wiedzy

Mądry ten filmik co wstawileś i zwracam honor tobie. No i kupuje jego książka bo się zastanawiałem czy warto.


Kup coś lepiej Młodemu, myślę że lepiej spozytkujesz pieniążki?

Młody nie narzeka na brak prezentów ;) ale kupić coś trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
winterR
hehe :D no i tyle w temacie :P a pewnie za niedługo i tak się ją dostanie w pdf na necie z jakiegoś chomika czy coś xD


Jaka cebula o k***a xD
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Gluchowski na spora wiedzę ale trzeba ja umieć tez wykorzystać, a trenerowi. Trzeba zaufać. A jemu tez bym jakoś nie speclalnie zaufał. Można się od niego uczyć teorii ale praktyka i tak zweryfikuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium